Krásná Gášpárová chytla roli ve filmu! Parťáky jí dělají zkušení filmoví borci
Zdroj: Bastardi 4

Krásná Gášpárová chytla roli ve filmu! Parťáky jí dělají zkušení filmoví borci

Vytvořeno dne 09.03.2021

Bude to zase velké! Ostatně, to je pro režiséra a herce Tomáše Magnuska zvykem. Jeho projekty jsou atraktivní, zajímavé a pro diváka vždy skvělou podívanou. Známý režisér chystá pokračování filmu Bastardi, tentokrát s pořadovým číslem 4. Máme se na co těšit, protože námět opět čerpal ze svých vlastních zkušeností, kdy pracoval jako učitel.

Po odvysílání předchozích Bastardů byl Magnusek pravidelně označován za rasistu. On se tomu však jenom směje. „Jsem opravdu ukázkový rasista, který má za manželku poloromku. A jen tak mimochodem, spousta romských herců i neherců mě nebo můj tým sama kontaktovala. Vždycky se mnou rádi spolupracovali a já si toho moc vážím,“ vysvětluje Magnusek. Také Bastardi 4 samozřejmě otevřou celou řadu ožehavých témat, která jsou pro některé lidi stále tabu. Ať už z nezájmu nebo z neochoty se cokoli dozvědět. 

Magnusek, jak je jeho dobrým zvykem, dává kromě hereckých hvězd šanci i hercům začínajícím. Do první kategorie určitě patří Zdeněk Golda, který se proslavil rolí Franty v seriálu Most!. Mezi druhou skupinu pak zapadá krásná Gabriela Gášpárová. I když už má za sebou roli například v Magnuskově snímku Stáří není pro sraby nebo sérii Škola mého života, a další. „To že mě pan Magnusek dal jednu  z hlavních rolí, je  pro mě obrovská výzva, ale i zodpovědnost. Věřím, že ho nezklamu, za šanci mu samozřejmě strašně moc děkuji,“ usmívala se sexy brunetka, která v některých anketách vyhrála ocenění Herecký objev roku 2020.

Bude zajímavé sledovat, jak se z dětí a teenagerů stali dospělí lidí. Tomáš nezapomněl ani na majitelku Petra Clinic Petru Řehořkovou, která si ve filmu také zahraje. A Magnusek navíc slibuje jedno velké překvapení z řad velkých světových hvězd. „Zatím si to nechám pro sebe,” ani nenaznačil jeden z nejlepších českých režisérů poslední doby. A také nejpracovitějších. Tolik projektů jako on se totiž podařilo zrealizovat jen málokomu. Jak je vidět, tak když se chce, tak ani koronavirus nemá šanci.