Leona Machálková má obavu o sestru v Itálii: My chystáme Vánoce a tam řeší záplavy
Zdroj: herminapress

Leona Machálková má obavu o sestru v Itálii: My chystáme Vánoce a tam řeší záplavy

Vytvořeno dne 15.12.2020

Na „umělecké nicnedělání“ a přebytek volného času našla zpěvačka Leona Machálková účinný recept. Nastolila si režim tak, aby měla celý den pokrytý smysluplnou činností a měla tak radost ze života.

 „Potřebuji v tom dni být i za zpěvačku, tak si denně zpívám, cvičím na klavír, housle, opakuji si repertoár. Vznikají i nové písničky s bratry Ormovými, připravujeme novou desku. Na plavání a jógu chodit nemůžu, tak pravidelně běhám a cvičím doma. Karimatku v obýváku už ani neuklízím. Syn nechodil do školy, tak jsem i častěji vařila. Uspořádala jsem si archiv, objevila jsem spoustu věcí,“ uvedla Leona Machálková při focení vizuálů pro chystané letní koncerty s Marianem Vojtkem.

Video soubor

„Připravujeme open air koncerty známých duetů s Marianem Vojtkem. Těšit se, je slabé slovo. Moc nám to chybí. My se s Marianem hodně dobře známe, máme toho spoustu za sebou. Opravdu vím, co čeho jdu,“ usmívala se natěšená Leona a připomněla, že se jedná o šňůru šesti až osmi koncertů po celé republice. S Marianem Vojtkem a producentem Janem Hruškou vybírají repertoár a právě fotografie Jaroslava Urbana mají na koncert nalákat diváky.

Přípravu na Vánoce začala Leona Machálková s předstihem. Umyla si okna a uklidila. Má vánoce opravdu ráda, tak už dávno svítí a pomalu má napečeno. „Vánoce trávím s rodiči a přáteli, někdy s námi byla i moje sestra, ta je ale vdaná v Itálii, tak slaví Vánoce tam. Byla v Čechách v červenci, když byla příznivější doma. Žije v Kalábrii, a zatímco já jsem doma rozsvěcela doma první svíčky, tak tam měli brutální záplavy. Měli jiné předvánoční starosti, než máme my.“