Mají to v rodině! Střevíček ztratila také manželka pohádkového prince Trávníčka
Zdroj: herminapress

Mají to v rodině! Střevíček ztratila také manželka pohádkového prince Trávníčka

Vytvořeno dne 20.01.2021

Jako Popelka z pohádky dopadla Monika Trávníčková, když při focení před Míčovnou Pražského hradu ztratila pověstný střevíček. Princ Pavel Trávníček sice na koni nepřijel, zato jí k tomu hrály krásné housle Jaroslava Svěceného a akordeon Ladislava Horáka. V Míčovně totiž probíhalo natáčení koncertu „Ve znamení tanga“, který Monika Trávníčková produkčně zajišťuje.

„Nad koncerty jsem uvažovala už dlouho a také mě k tomu postrčila ta hrozná zpráva o úmrtí mé mámy. Už jsem nechtěla nečinně sedět doma. Mám kolem sebe partu kamarádů a bráchy s technickým vybavením, divadlo se nehraje, tak proč se do toho nepustit. Je to jiná práce než divadelní produkce, ale baví mě to. Chtěla bych se do budoucna prosadit třeba i v televizi a uvádět nějakou televizní zábavu,“ uvedla Monika Trávníčková, která už má za sebou Vánoční koncert ze zámku Berchtold a hned po on-line vysílání koncertu Jaroslava Svěceného a Ladislava Horáka 23. ledna, se vrhne do přípravy Valentinského koncertu. Veškerá odpovědnost je jenom na ní.

„Mám svou vizi a Pavel mi, kupodivu, do toho nemluví. Pro radu nebo názor za ním přijdu, to ano, ale jinak vše nechává na mé vůli. Také jsem začala spolupracovat s Jaroslavem Svěceným na jeho propagaci, takže moje „PR stáj“ se rozrostla. Mimo mého muže a divadla, tam přibyl Jarda. Moc se na tu spolupráci těším. Myslím, že se můžete těšit na spoustu hezkých projektů.“

Nelení ani Moničin manžel Pavel Trávníček. Ten zase chystá autobiografickou knihu a čeká ho práce v televizi. „Byli jsme osloveni jedním německým vydavatelstvím, jestli by pan Trávníček nevydal autobiografickou knihu. Tak do toho šel. Teď, když se nehraje divadlo, je na to čas. Probírá se vzpomínkami, kterých je za ty roky mnoho. Kromě toho byl oslovený ČT na jeden velký pořad,“ prozradila Monika, čím se zabývá nejslavnější princ v republice. Věří, že fanoušci, jak doma, tak v zahraničí se mají na co těšit.