Miláčkové náctiletých Ben & Mateo: Hudbu hvězdám českého Youtube napsal vnuk Petra Jandy
Zdroj: Musico Records

Miláčkové náctiletých Ben & Mateo: Hudbu hvězdám českého Youtube napsal vnuk Petra Jandy

Vytvořeno dne 12.03.2021

 

Přestože šířící se koronavir a lockdown zpomalily život v Česku, oblíbenci Benedikt Kis (13) a Mateo Klimek (14) dělají vše pro to, aby na ně jejich fanynky a fanoušci nezapomněli. Právě nyní jim Ben & Mateo nadělují dárek v podobě nového klipu k písničce Swipe up! Ten za necelé tři dny získal na pětadvacet tisíc zhlédnutí a holky a kluci ho prostě milují, stejně jako pět předchozích songů, které na YouTube zhlédlo už více než milion tři sta tisíc lidí!

Ben & Mateo - Swipe up

Na novém klipu i tentokrát pracovali profíci zvučných jmen. Režisérskou taktovku vzal do ruky hudební producent a oblíbený influencer Patrik Dalton, známý pod přezdívkou Pjay. Podílel se na scénáři, hudbě a napsal i text k písničce. Nebyl na to ale sám, hudbu mu pomáhal skládat Petr Janda nejmladší. Ano, čtete správně, tento umělec má stejné jméno jako frontman populárního Olympiku a není to náhoda. Petr je totiž vnukem naší hudební ikony.

Kluci opravdu dřou na tom, aby fanouškům stále přinášeli něco nového. Dokončují první  společné album, vymýšlejí nové songy a také trénují na koncertní turné, které se z konce března bude muset posunout. Jakmile to situace dovolí a vláda rozvolní opatření, vyrazí Ben & Mateo na turné po sedmi velkých českých a moravských městech - Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, Liberci a Pardubicích.