Móda v Karlových Varech: Třídenní maraton tuzemských i světových návrhářů
Zdroj: Se svolením produkce Top Fashion Week 2022

Móda v Karlových Varech: Třídenní maraton tuzemských i světových návrhářů

Vytvořeno dne 29.06.2022

Móda je součástí našeho každodenního života. Ať chceme nebo ne. Všichni se ráno oblékáme do práce, na procházku, na výlet. Ti největší milovníci módy sledují fashion trendy každý den. Na internetu, v magazínech na sociálních sítích. Někteří dokonce za módou cestují i do zahraničí.

Tentokrát je tu však pro všechny milovníky módy unikátní akce. Výjimečná a jedinečná módní show probíhající 3 dny s názvem Top Fashion Week 2022. 

Konat se bude v Karlových Varech v luxusním Grandhotelu Pupp. Je na co se těšit. Zde se totiž bude móda snoubit s luxusem a luxus s módou. Představí se přes 12 světových i tuzemských módních návrhářů a můžeme se těšit na jména, jako jsou Jaroslava Procházková, Michal Marek, Gabriela Giotto nebo česko-americká návrhářka Kateřina Lanková.

Producentem a organizátorem akce je Jan Lengyel: „Chceme navázat na tradici TOP módních přehlídek, které z mého pohledu dnes v Čechách chybí. Proto jsme dali dohromady tým profesionálů v oblasti marketingu a módních trendů s cílem dělat zde ty TOP fashion projekty. Chceme zde prezentovat opravdovou kvalitu a věřím, že český divák si je ocení.“

Kreativním ředitelem celého projektu se stal známý stylista a vizážista Kája Pavlíček, který dodává: „Návštěvníci letošního ročníku Top Fashion Weeku 2022 se mohou těšit nejen na světové módní trendy, ale i na velkou variabilitu předváděných modelů, které si pak samozřejmě mohou koupit. Další novinkou letošního ročníku bude i nové pojetí přehlídek ve velkém sálu Grandhotelu PUPP, která věřím, že diváky nadchne.“

Top Fashion Week 2022 v Grandhotelu Pupp se koná 30.9 - 2.10. 2022.