Monika Absolonová křtila „dítě“ Mariana Vojtka. Makal na něm víc než rok
Zdroj: herminapress

Monika Absolonová křtila „dítě“ Mariana Vojtka. Makal na něm víc než rok

Vytvořeno dne 14.10.2021

Zpěvák Marian Vojtko se představil i na jiném poli, než jsou divadelní a koncertní prkna. Do světa pustil svoji první řadu kosmetiky pro dámy a přiznal, že jako chlap všechny přípravky na sobě poctivě ozkoušel.

„Byl jsem pokusný králík. Krém mám se zlatým prachem a noční krém je s kaviárem. Všechno jsem na sebe mazal. Odličovací pěnu jsem nejvíc testoval v divadelní šatně po představení, pak je tam oční gel, který si dávám každý večer před spaním. Hyaluronové sérum si také kapu,“ popsal zkušební anabázi zpěvák. „Dneska to prezentuji jako novinku, ale pár kolegyň už moji kosmetiku používá a podávají mi pravidelné reporty. Třeba Monika Absolonová je spokojená, a ta si může dovolit světovější kosmetiku! Ale řekla, že moje je na úrovni světových značek. To jsem tedy rád,“ smál se Marian Vojtko.

Svoji invenci rozvíjí Marian Vojtko i jinde. Dal se na malování obrazů.  „Připravujeme s mojí lektorkou Marketou Grimaux vernisáž. Ještě mi chybí domalovat asi tak osm obrazů. Zvolil jsem si krajiny a kytky. Portréty mně moc nejdou, a tudíž mně nebaví, jdu do přírody,“ řekl zpěvák, který kosmetiku uvádí pod hrdým názvem Mariano, ale obrazy podepisuje zcela skromně, Marian Vojtko.