Karel Gott: „Tak na tohle bych do kina určitě nešel.“ Přesto film Karel hlásí vyprodáno!
Zdroj: herminapress

Karel Gott: „Tak na tohle bych do kina určitě nešel.“ Přesto film Karel hlásí vyprodáno!

Vytvořeno dne 13.10.2021

Během premiérového víkendu od čtvrtka do neděle přišlo na snímek Karel 104 000 diváků. Se započtením středečních premiér pak 107 500 a se všemi předpremiérami filmu vidělo snímek Karel k dnešnímu už 114 000 diváků. Pozn.: Zbývá dopočítat počet diváků z několika kin.

„Jsem opravdu strašně šťastná. Nejen dnes, ale vlastně celý týden od slavnostní premiéry. Film se totiž lidem líbí a to i těm, u kterých bych to třeba tolik nečekala. Za to jsem opravdu ráda. Pokud film přináší divákům radost, je to pro mě osobně asi ta největší odměna. Spousta lidí mi během týdne říkalo, že se na film chystá, a dokonce se mi stalo, že mě zastavovali neznámí lidé na ulici a říkali mi, jak se těší. Musím říct, že to je pro mě opravdu neobvyklé,“ neskrývá nadšení režisérka Olga Malířová Špátová.

„Musíme pogratulovat Olze i Ivaně, film Karel si svůj úspěch zcela zaslouží. Hodně kin po celém Česku bylo zcela vyprodaných a kinaři hned od pondělního rána objednávají reprízy v počtu, jaký jsme doposud nezažili,“ uvádí za Ondřej Kulhánek za Bontonfilm, který letos uvedl do kin rekordní film Prvok, Šampón, Tečka a Karel. 

Pro kontext – návštěvnost dvou doposud nejúspěšnějších letošních filmů, co se týče otevíracího víkendu: Film Zátopek  = vidělo během víkendu 108 500 lidí, spolu s předpremiérami pak 110 500. Poslední Bondovku „Není čas zemřít“ vidělo během víkendu 117 000 lidí, spolu s předpremiérami pak 126 000