Jan Přeučil je hvězdou nového Cibulkova kalendáře. Co víc se dozvíte ze zákulisí českého filmu?
Zdroj: herminapress

Jan Přeučil je hvězdou nového Cibulkova kalendáře. Co víc se dozvíte ze zákulisí českého filmu?

Vytvořeno dne 13.10.2021

Moderátor Aleš Cibulka pokřtil svůj tradiční Cibulkův kalendář pro pamětníky. Je pro rok 2022 a pro sběratele má číslo čtrnáct.

O perličky ze zákulisí českého filmu se s vámi podělí Jan Přeučil, který v roce 2022 oslaví 85. narozeniny. Zavzpomíná na dvě desítky kolegů, se kterými se během své kariéry setkal. Jací byli v soukromí, v divadelních šatnách, co se od nich naučil?

Kromě toho se například dozvíte: Kdo oblékal módní ikonu Adinu Mandlovou? Jaké byly soukromé neřesti Hugo Haase? Proč se nechaly sokyně Adina Mandlová a Lída Baarová fotografovat nahé ve vaně? Jakou hru hrávala s Ladislavem Boháčem sedmiletá Jiřinka Bohdalová?

XIV. Cibulkův kalendář pro pamětníky pokřtil manželský pár Jan Přeučil a Eva Hrušková a hosty byli například Josef Zíma, Libuše Švormová, Josef Fousek, Vladimír Hron, Martina Hudečková, Ivana Andrlová, Marie Tomsová a nechyběl ani Cibulkův partner dabér a herec Michal Jagelka.

 

 

 

Default User Image
Eva Hrušková, 13.10.2021 18:09
Škoda, že tam nemáte také fotografii, abychom se mohli prohlédnout vzájemně, že? Vše dobré přeje divná Eva Hrušková, chichichi
Default User Image
Josef, 13.10.2021 13:16
Je hezké, že má ten klobouk jako osobní poznávací znamení, ale ... Seděl jsem jednou v divadle za ním a on měl na hlavě klobouk. Na to, že vyučuje, by snad mohl vědět, kde jsou hranice té osobní módy.