Kristýna Leichtová se po sexuálním napadení věnovala karate. V ringu může Marka Němce učit
Zdroj: TV Prima

Kristýna Leichtová se po sexuálním napadení věnovala karate. V ringu může Marka Němce učit

Vytvořeno dne 13.10.2021

 

Do boxerského ringu přivedlo natáčení seriálu 1. MISE herečku Kristýnu Leichtovou a Marka Němce. Trénink boxu, který jim předepsal scénář seriálu, ale rozhodně neodflákli.

Během natáčení dnešního dílu 1. MISE totiž dostaly dostaly zabrat nejen svaly herců, ale i jejich čich. Jestli to někde opravdu nevoní, tak právě v tělocvičně boxerů. Je tady pěkný smrádek a před námi asi pětihodinové natáčení,“ zhodnotila se smíchem Kristýna Leichtová. „Škoda, že to divák nemůže cítit, ale možná to uvidí, tady se snad i vlní vzduch,“ bral situaci s humorem Marek Němec, kterému se ale v tělocvičně boxu zalíbilo. Ke čtyřicítce začal cvičit, chodit do klasické posilovny ale odmítá. „Musím se držet trochu v nějaké kondici. Všichni po čtyřicítce děláme tyhle věci, snažíme se, protože byl covid, takže nebylo nic, ubyla i představení, která drží člověka v kondici, proto musíme sami. Nikdy jsem moc nedřel, ale tohle čistí hlavu. Nechodím proboha do žádné posilovny, ale říkal jsem si, že sem bych chodil, protože tady nemá nikdo gel ve vlasech a nikdo tu nevoní,“ zhodnotil Němec.

Kristýna Leichtová překvapila, že se k boxovacímu pytli umí nejen postavit, ale i něco předvést. „I tenhle banální trénink netrénovaného herce dost bolí. Všichni tady říkají, že to nevypadá úplně blbě,“ říká potěšeně herečka. Kristýna se totiž poté, co se stala objektem sexuálního napadení, věnovala bojovým sportům. „Já jsem nedělala box, ale když jsem byla mladší, dělala jsem jiné bojové umění, karate a allkampf-jitsu. To je něco jako krav maga. V každém bojovém umění se háže o zem nebo se do někoho mlátí. To je taková technika, že používáte různé způsoby, jak zneškodnit protivníka, když na vás jde s nožem,“ vysvětlila Leichtová, kterou trénink boxu, byť před kamerou, nadchl a nevyloučila, že by se mu věnovala i mimo seriál. Chce se po dětech opět dostat do formy a vidí v něm ještě jednu výhodu. „Box je návykový, zábavný a vyplavují se věci, co se vyplavovat mají, a když má člověk nějakou frustraci, je to ideální,“ dodala Leichtová.

Dnešní díl bude ale také posledním pro jednoho z mladých frekventantů. Jejich řady už velmi prořídly, zůstávají ti nejlepší. Kdo dnes seriál opustí?