Nahá Tereza Ramba v nadživotní velikosti zdobí Vinohradskou
Zdroj: herminapress

Nahá Tereza Ramba v nadživotní velikosti zdobí Vinohradskou

Vytvořeno dne 01.03.2022

Nejedno oko určitě spočine na obřím plakátu, který zdobí pražskou ulici. Je na něm nahá herečka Tereza Ramba. Plakát sice slouží jako upoutávka na film Betlémské světlo, ale kolemjdoucí budou obdivovat určitě něco jiného.  

"Chvilku po porodu mě Jan obsadil do role devatenáctileté slečny, která má ve scénáři jednu nahou scénu za druhou. Jemu tak můžu poděkovat, že jsem se během těch tří měsíců dostala do formy,“ svěřila se dvojnásobná maminka. „Moje lékárnice Vendula si o sobě myslí, že je upjatá, ale díky Máriovi, kterého hraje Vojta Kotek, zjistí, že je vlastně vášnivá. Pro mě to byla těžká role, Jan mi vždycky připraví nějakou výzvu, ať už to bylo ve filmu Po strništi bos, kdy jsem vlastně poprvé hrála maminku, nebo tady. Ale byla to hrozně hezká práce,“ popsala Tereza Ramba svou roli ve filmu, kde se kromě Zdeňka Svěráka nebo Daniely Kolářové objeví také Ondřej VetchýVladimír Javorský nebo Jitka Čvančarová

Jan Svěrák připravil Tereze v rámci tohoto natáčení velkou výzvu. Nejen, že jejím hereckým partnerem byl její bývalý přítel Vojta Kotek, scénář dvojici navíc předepisoval také intimní scény. „Mám tam jednu nahou scénu za druhou. A myslím, že s kýmkoliv jiným, než s Vojtou, by se mi to točilo těžko. Ale my jsme v podstatě jako rodina, a to pro mě bylo zásadní. Honza přišel s tak krásným, něžným scénářem, že jsem si říkala, že on a kameraman Vladimír Smutný si zaslouží důvěru. Nikdy jsem nic takového netočila, a že když už to mám někdy udělat, tak pořádně a s Honzou,“ dodala herečka. 

Nový film otce, syna a vnuka Svěrákových Betlémské světlo, který dorazí do kin už 10. března.   

 

 

 

Default User Image
Roman, 01.03.2022 08:35
Foto moc povedené, oslava ženské krásy a tou Tereza oplývá.
Snad jen ty ruce v loktech...ruce působí trochu kostlivecky.
Default User Image
todul, 01.03.2022 08:42
Mám pocit, že je to první film od pana Svěráka, u kterého ta jediná věc, o které se píše, je jenom to, že tam bude nějaká furt nahatá.
Default User Image
Ivana, 01.03.2022 09:45
Tak dlouho Terezu fotoshopovali, až z ní vytvořili někoho úplně jiného...?
Default User Image
apako, 01.03.2022 10:31
Jestli teď Svěrákovi jako svoji konkurenci berou ForFans, tak to budou mít těžké :)
Default User Image
Martin, 01.03.2022 10:54
Na tom plakátu vypadá trochu jinak než na civilních,asi umělecké ztvárnění.
Default User Image
Veronika, 01.03.2022 10:57
Vážně musí bejt nahota úplně všude? Nikdo nechce nahoru ani na seznamu proč ne pisete o důležitých veci? Proč cpete to co nikoho nezajímá na zprávy atd? Nahota patří do porna!