Od divadla k plotně! Manželka Bohuše Matuše Lucka a bývalá Superstar Vaňková makaly v pizzerii
Zdroj: herminapress

Od divadla k plotně! Manželka Bohuše Matuše Lucka a bývalá Superstar Vaňková makaly v pizzerii

Vytvořeno dne 21.02.2022

Bývalá Superstar Šarka Vaňková a manželka zpěváka Bohuše Matuše, Lucie Matušová, sebraly odvahu, postavily se k pracovnímu pultu a připravily chutnou pizzu. Ne že by neuměly péct a vařit, ale ručně připravený tradiční italský pokrm ještě nedělaly.

„Pizzu od základu jsem si zkusila poprvé. Doma zvládám akorát tu mraženou. Ale pizzu miluji a snědla bych jí opravdu hodně,“ uvedla Šárka Vaňková, představitelka Mary v muzikálu Robinson Crusoe, který uvádí Divadlo Na Maninách. Ještě donedávna však Šárka obchodovala s kosmetikou. „Kosmetiku už nedělám. Přece jenom svět divadla je mi bližší a v Divadle Na Maninách nejenom hraji a zpívám, ale také pomáhám s produkcí. Momentálně mě hodně zaměstnává příprava Českého plesu, který bude 9. dubna 2022 v Obecním domě a pořád je co dělat a zařizovat,“ dodala Šárka Vaňková.

Lucie Matušová zatím nemá s Divadlem Na Maninách nic společného, ale co není, může být. Zúčastnila se totiž konkurzu do chystaného muzikálu Doktor Faust. „Trému jsem ani moc neměla. Já mám nejvíc trému před svým manželem, protože Bohoušek je velký profesionál. Domluvila jsem si také hodiny zpěvu u kamarádky Moniky Sommerové. Tak uvidím, jestli mě vyberou. Určitě bych si hodně přála, zahrát si a zazpívat v company. Pokud štěstí mít nebudu, budu dál zpívat doma malé Natálce. Miluje tu o myši v komoře,“ usmívala se Lucka Matušová.