Odešel nejmužnější hlas Il Divo. Zemřel španělský baryton Carlos Marín
Zdroj: Se svolením II Divo official

Odešel nejmužnější hlas Il Divo. Zemřel španělský baryton Carlos Marín

Vytvořeno dne 20.12.2021

Oblíbený pěvecký kvarteta Il Divo Carlos Marín zemřel. Smutnou zprávu uvedla na sociálních sítích samotná vokální skupina.

„S těžkým srdcem oznamujeme, že zemřel náš kamarád a partner Carlos Marín. Už žádný hlas nebo duch nebude jako Carlos. 17 let jsme my čtyři byli spolu na neuvěřitelné cestě II Divo. Modlíme se, ať jeho krásná duše odpočívá v pokoji. S láskou David, Sebastián a Urs,“ je uvedeno v textu na sociálních sítích.

Pěvec měl onemocnět během turné po Británii a hospitalizován v Manchesteru, kde byl uveden do umělého spánku a kde také následně zemřel.

Kvartet II Divo dal dohromady v roce 2003 Simon Cowell a od té doby sbírá kvartet jeden úspěch za druhým. Podle statistik zatím skupina prodala více jak 30 milionů desek v 33 zemích. V rámci světového turné se pěvci představili v březnu 2018 také v Praze. Koncert v Kongresovém centru byl beznadějně vyprodán.    

 

 

 

Default User Image
Mila, 01.01.2022 19:54
Je mi to moc líto......neuvěřitelný hlas, byla jsem na koncertě skupiny IL DIVO v Manchesteru v roce 2012..... úžasný zážitek.......R.I.P ?
Default User Image
nytonguesthous…, 07.07.2024 04:24
sntij9ndn71xer

<a href="https://nytonguesthouse.co.uk">https://nytonguesthouse.co.uk</a>