Ondřej Brzobohatý otevřeně o Kuchařové: Vážím si každého roku s Táňou! A co řekl o současné lásce Písařovicové?
Zdroj: herminapress

Ondřej Brzobohatý otevřeně o Kuchařové: Vážím si každého roku s Táňou! A co řekl o současné lásce Písařovicové?

Vytvořeno dne 21.08.2022

Od bleskového rozvodu krásného páru Ondřeje G. Brzobohatého (39) a Miss World 2006 Táni Kuchařové (34), mluvila o jejich vztahu jen modelka. Teď se rozpovídal i sám Brzobohatý, ale špínu na svou druhou manželku překvapivě neházel. Naopak.

Zatímco si Taťána Kuchařová skrze média v době rozvodu stěžovala, že jí Brzobohatý byl s Danielou Písařovicovou (43) nevěrný ještě za jejich manželství a navíc v době, kdy obnovili svůj manželský slib, Ondřej zarytě mlčel. Pak se už ale neudržel a proti jejímu tvrzení se ohradil. Vysvětlil, že rozvodové papíry byly na stole v srpnu, od září žil sám a s Písařovicovou se sblížil až v průběhu následujícího roku. Její chování pak označil za trapné a zoufalé.

Ani po roce od největší manželské krize se však o Táně víc bavit nechce. "Tu pravdu známe jen my dva, není nutné to hlásit z jedné nebo druhé strany. Přijímám to, co se děje, je to z mé strany takové nastavení, já budu mlčet vždycky. Rozhodně si myslím, že se nehodí o čemkoliv z našeho soukromí bavit. Obrovsky si vážím každého roku, co jsem vedle Taťány prožil a nenapadlo by mě to tímto způsobem znehodnocovat," přiznal Brzobohatý moderátorovi Renému Kekelymu v pořadu Face to Face. "Dodnes si jí vážím, a vždy budu. Podle mě je to úžasná ženská a osobnost, která toho mnoho dokázala a ještě dokáže. A ani si nemyslím, že to, co bulvár psal, myslela vážně," zastal se Ondřej své exmanželky.

Tuto kapitolu ve svém životě již uzavřel, nyní už jsou manželé rozvedeni a Brzobohatý je opět zaláskovaný a šťastný právě s moderátorkou Danielou Písařovicovou. "Cítím se být šťastný a jsem nadšený, že mi to hvězdy a vesmír dopřály se touto cestou vydat," přiznal herec a muzikant, že prožívá jedno z nejhezčích období ve svém životě.

I když se s Písařovicovou znal již předtím z branže, jiskra mezi nimi přeskočila až na derniéře hry Zmoudření Dona Quijota, kde hrál jeho kamarád Ondřej Brousek. "A on tam řekl takovou větu - dvě nešťastné lásky tvoří jednu šťastnou. A na té derniéře jsme byli s Danielou a v tu chvíli jsme se na sebe oba podívali. A naše sblížení je určitě něco, co si každý z nás přál a jsem šťastný , že se to stalo teď a nemusel jsem  po rozvodu čekat další rok, dva, tři, pět, deset let, než bych někoho takového jako je Daniela našel," svěřil se zamilovaný Brzobohatý.  Láska podle něj zkrátka přišla v ten správný čas.

 

 

 

Default User Image
ja0013@post.cz, 25.08.2022 08:25
Sympaťák,ale udělal dobře?......můj názor nepřemýšlel a s Táňou byl šťastnější,nepřizná to.
Default User Image
Janina, 01.01.2023 15:38
Ať to bylo jak to bylo,je pravdou,že s Táňou byly hezký pár.Písařovicová je vyšší,starší a krásy moc nepobrala. Brzobohatý si trapně myslí,že výšku nabere s tou nemožnou vlnou na hlavě.Hrůza.Jí bijou biologický hodiny a jediný o co usiluje je,mít dítě.A začla by si kde s kým zrovna jako ta,co odloudila manžela Tomicový.