Pepíček nám vyrostl! Po dětských rolích si Josef Fečo střihne velkou roli v muzikálu Rebelové
Zdroj: herminapress

Pepíček nám vyrostl! Po dětských rolích si Josef Fečo střihne velkou roli v muzikálu Rebelové

Vytvořeno dne 09.09.2020

 

Herce a zpěváka Josefa Feča (19) si fanouškové muzikálů pamatují jako malého kluka. V divadelním prostředí se pohybuje od svých 12 let a jenom v Hudebním divadle Karlín hrál v muzikálu Addams Family, Bonnie a Clyde, Čas růží a nyní nově v chystaném muzikálu Rebelové.

„Můj první muzikál byl právě v Karlíně jako Pugsley Addams a to mi bylo dvanáct. Pak jsem vyrostl a nahradili mě mladší. Mrzelo mě to, ale je jasné, že už bych malého Addamse nezahrál. To bych musel chodit po kolenou,“ smál se Josef.

Josef Fečo je rád, že se do karlínského divadla vrací, a když si ho Filip Renč a Zdeněk Zelenka vybrali do role Emana v muzikálu Rebelové, byl nadšený. „Film jsem viděl, to je jasné. Hezký příběh, krásné písničky a ještě se v divadle sešla dobrá parta. Nazkoušeli jsme to poměrně rychle, fakt jsme makali.“

Herec studuje Pražskou konzervatoř a v tomto školním roce maturuje.

Herec studuje Pražskou konzervatoř a v tomto školním roce maturuje. Přiznává, že si nechá na jevišti poradit od zkušenějších kolegů. „Žádný divadelní vzor nemám, ale odkoukávám, jak to dělají jiní. Pořád se učím, a když nevím, nemám problém si nechat od starších herců poradit,“ uvedl Josef a pak se smíchem dodal: „Ale já už mám i mladší kolegy. Když potřebují, také poradím. Vždyť ještě nedávno jsem byl jako oni dětský herec.“

Premiéra muzikálu Rebelové je v Hudebním divadle Karlín plánovaná na 3.a 4. prosince. V roli Terezy se představí Nikola Ďuricová nebo Sarah Salloum, Šimona hraje Petr Ryšavý nebo Roman Tomeš, Bugynu Katherine Selešiová nebo Nelly Řehořová. Roli otce Terezy hraje Jan Révai nebo Denny Ratajský, jeho přítelkyni Alžbětu Jitka Schneiderová nebo Dominika Býmová. V dalších rolích uvidíte Richarda Pekárka, Lukáše Adama, Vladislava Beneše, Petra Štěpánka, Jana Vlasáka, Pavlu Břínkovou, Světlanu Nálepkovou, Sáru Hoblovou, Viktorii Tandlerovou, Vlastimila Zavřela, Jana France, Josefa Feča, Filipa Hořejše, Petra Špinara a další.