Petra Nesvačilová se nastěhovala k Jiřímu Mádlovi. Co spolu mají?
Zdroj: TV Prima

Petra Nesvačilová se nastěhovala k Jiřímu Mádlovi. Co spolu mají?

Vytvořeno dne 31.08.2021

Herci Jiří Mádl a Petra Nesvačilová prozradili, že se znají dlouho. Petra Nesvačilová zná i maminku Jiřího Mádla a tak nic nebránilo tomu, aby se herečka k Jiřímu nastěhovala.

Jiří Mádl a Petra Nesvačilová jsou spolužáci, kteří spolu dokonce během studií bydleli. „Petra v pubertě utíkala z domu k nám domů. Moje máma si ji hrozně oblíbila. Byly schopné spolu prokecat celé noci. Petra dělala, že je moje kamarádka, ale ve skutečnosti to byl špion mojí mámy. Takže se mě třeba by the way o přestávce ve škole ptala na holky, co se mi líbily, ve skutečnosti ji to zas tak nezajímalo, ale mámu jo,“ vzpomíná na gymnaziální léta v Českých Budějovicích Jiří Mádl.

Jejich cesty se nerozešly ani po gymnáziu. Ačkoliv oba následně studovali jinou školu, dnes se oba věnují herectví, režii i psaní. Jiří aktuálně září v kinech v hlavní roli ve filmu Deníček moderního fotra.

„Vžil jsem se do role otce poměrně rychle. Mého syna tam hrálo šest dětí, do toho se vžiješ hned. Já už jsem ty děti pak nerozeznával, byl to pro mě ječící objekt, který to dával buď líp, nebo hůř. Chodil jsem k nim domů, aby si mě načuchaly a znaly moji tvář. Jenže je nebavilo to natáčení a chytly Pavlovův reflex na můj obličej. Věděly, že symbolizuju natáčení, a začaly řvát. A Tereza Ramba, čerstvá matka, byla důležitá jak brzda, začala mi říkat, jak s tím dítětem mám zacházet. Ale naštěstí svět je fér a to dítě chytlo Pavlovův reflex i na její obličej,“ prozradil úskalí natáčení svého posledního filmového hitu Mádl.

Celý rozhovor s Jiřím Mádlem a Petrou Nesvačilovou uvidí diváci televize Prima v úterý ve 21.35 v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.