Populární farář Czendlik se musel zbavit domácích mazlíčků. Za všechno může nemoc
Zdroj: herminapress

Populární farář Czendlik se musel zbavit domácích mazlíčků. Za všechno může nemoc

Vytvořeno dne 15.07.2020

Oblíbený farář a moderátor Zbigniew Czendlik má smůlu. Kvůli celibátu ho doma na faře nikdo nečeká a nyní se musel dokonce rozloučit i se svou kočkou. 

Za všechno může nemoc!

Video soubor

„Zvířata miluji, ale mám alergii na psy a kočky. Dostal jsem dvakrát astmatický záchvat. Musel jsem se kvůli tomu rozloučit s mojí kočkou Aňou, kterou jsem pojmenoval po mé platonické lásce. A brečel jsem u tohoto, když jsem jí dával do dobrých rukou. Už zvíře na faře mít nemůžu mít. Ono to souvisí s tím mým celibátem. Doma mně nikdo nečeká a takhle tam byla alespoň ta kočka,“ svěřil se Zbigniew Czendlik na natáčení filmu Gump, kde si zahrál roli faráře.

„Hraji faráře, tedy sám sebe. Je to můj pátý film. Faktem je, že v jednom jsem byl jenom v titulcích, protože co jsem natočil, vystřihli. Možná to bude i u Gumpa. A hrál jsem také v čínském filmu, tam jsem měl roli biskupa, který křtí princeznu,“ vypočítával oblíbený farář, kde mohl být k vidění. Nyní do své filmotéky přidá i film Gump, který točí režisér F. A. Brabec na motivy knihy Filipa Rožka Gump – pes, který naučil lidi žít.

Ve filmu si zahraje celá plejáda oblíbených herců. Mezi nimi i Bolek Polívka. „S Bolkem jsme kamarádi a normálně si tykáme. Jen ve filmu mu mám vykat a občas to popletu,“ smál se Zbigniew Czendlik, kterého baví občas vstoupit do hereckého světa a užít si to.