Poslední díl Slunečné: Trojitá dávka štěstí Burešové a Lambory
Zdroj: TV Prima

Poslední díl Slunečné: Trojitá dávka štěstí Burešové a Lambory

Vytvořeno dne 16.12.2021

Znenadání na Týnu přijdou porodní bolesti přesně ve chvíli, kdy je s Jankem v lese, daleko od nemocnice. Jankovi nezbyde nic jiného než svou lásku naložit do auta a rychle uhánět k sanitce, která jim jede naproti. „Mimochodem, bylo to moje osobní auto, které hrálo takovou důležitou roli,“ usmívá se Burešová, která při natáčení této scény zažila smích i dřinu. „Byl to krásný den, velká legrace, ale v tom falešném těhotenském břichu už se opravdu nedalo chodit. Snažila jsem se ten porod zahrát dramaticky, ale zároveň jsem to také mírnila, protože mi připadá, že se z toho v televizi dělá hororová věc. Mohlo by to i některé mladé lidi vylekat,“ přiznává herečka, pro kterou to nebyl první televizní porod.

Záhy a díky seriálovému „triku“ tak byla na světě trojčátka – Hanička, Janička, Anička. „Nerozeznala jsem je od sebe, poznám ta miminka jen podle rodičů. Prozradím vám, že jedno z nich je dokonce kluk. Byla to neskutečně hodná a krásná miminka. Skoro jsem zapomněla, jak malá po porodu jsou. Bylo zvláštní zase držet tak malé miminko v ruce,“ přiznává máma malého Nathaniela. „Nakonec jsme s nimi ve Slunečné moc netočili. Často jsme měli s Markem v ruce chůvičku, ale když jsme fotili společnou fotku a já musela v náručí držet obě miminka, Marek měl jen jedno, to bylo těžké. Bála jsem se, přece jen to nebyly moje děti,“ prozrazuje Eva, které scenáristé napsali, že nakonec v porodnici skončí se svojí nejlepší seriálovou kamarádkou Julčou v podání Lucie Polišenské. „S Luckou je vždycky zábava a tohle poporodní natáčení probíhalo extrémně rychle. Vše se nazkoušelo bez miminek. Ta se dodávala až na tu nejdůležitější klapku, aby tam nemusela být dlouho, netrápila se a byla v klidu.“ Bylo to krásné natáčení a Eva přiznává, že se jí dokonce několikrát podařilo miminka uspat, když plakala.

150. díl, kdy na svět přijdou trojčata, je zároveň prozatím posledním dílem. Seriál Slunečná ale rozhodně nekončí. „Máme natočené další díly, na které se diváci mohou těšit na televizních obrazovkách v příštím roce. O termínu jejich uvedení budeme včas informovat. Od 11. ledna na obrazovky televize Prima vpluje nový rodinný seriál ZOO a věříme, že se bude těšit stejné divácké přízni jako Slunečná,“ prozrazuje PR tiskový mluvčí seriálu ZOO i Slunečná Josef Ducký.