Přistižení v Ulici! Mára kvůli Karle vidí znovu rudě
Zdroj: TV Nova

Přistižení v Ulici! Mára kvůli Karle vidí znovu rudě

Vytvořeno dne 24.05.2023

Tvůrci seriálu Ulice, jenž vysílá TV Nova, se v této sezoně zaměřili na snahu Karly (Markéta Stehlíková) a Máry (Kryštof Rímský) zachránit jejich manželství poté, co se Karla přiznala k románku s Jakubem (Jan Mansfeld) a k nevěře.

Pro Máru to byla taková podpásovka, že se s tím nedokázal vyrovnat, i když s Karlou kvůli tomu chodili i k terapeutovi (Jan Slovák) do poradny. Přestože se Mára opravdu snažil, zjistil, že se mu Karlina zrada vrací jako bumerang, že jí už prostě nedokáže věřit. Za vším viděl její další nevěru, pak byl nepříjemný, doma bylo dusno, což odnášeli i synové Vojta (Felix Šrámek) a Kustík (Rafael a Samuel Martinicovi). Byl to Mára, kdo to jako první nakonec zabalil a řekl nahlas to, čeho se Karla obávala – rozvod.

Video soubor

S rozvodem je ale spojeno i jedno hodně nepříjemné téma – jak to bude s jejich dětmi. Oba mají kluky rádi, ani jeden z nich si nedovede představit, že by se nepodílel na jejich výchově a vídal se s nimi jen jednou za čas o víkendech. Nakonec se domluvili na střídavé péči i na jejím modelu, kdy kluci zůstanou doma, nebudou mezi nimi pendlovat, ale naopak oni se budou střídat u nich. Včera byla Karla první večer bez synů, jen ona sama na ubytovně. Padlo to na ni takovým způsobem, že byla ráda, když se za ní zastavil bývalý parťák z kriminálky Jirka Herman (Jan Holík) a byl s ní. O tom Mára samozřejmě nemá ponětí, a tak ho pořádně rozhodí pohled na ty dva v situaci, jež se dá vykládat opravdu různě. A co víc – zdá se, že Karla nerespektuje ani jejich dohodu ohledně střídavé péče.

Zdroj: TV Nova