Přiznání Jakuba Prachaře: Mysleli si o mně, že jsem zešílel!
Zdroj: TV Prima

Přiznání Jakuba Prachaře: Mysleli si o mně, že jsem zešílel!

Vytvořeno dne 19.10.2020

 

Díky pořadu Máme rádi Česko se diváci u televizních obrazovek dozvídají překvapivé informace nejenom o naší krásné vlasti, historkami ze svého života v Česku šokuje i jeden z kapitánů, Jakub Prachař.

Zapůsobit Jakub Prachař skutečně umí. Na jeho vystoupení prý podle jeho slov jen tak nezapomene ani vojenská odvodová komise. „Byl jsem odvedenej. U odvodové komise si mysleli, že jsem zešílel. Přišel jsem tam a říkal jsem, že mám za půl hodiny akrobacii a že mě musí odvést. Mysleli si, že jsem zešílel, nikdo takový tam nebyl třicet let,“ spustil vyprávění v pořadu Máme rádi Česko Jakub Prachař.

„Říkali, že to bude proces a že musím k lékaři. V dotazníku jsem napsal, že piju rum, to je pravda, já ho piju. Lékař nechápal, proč jsem nezašel někam na kliniku, k někomu, kdo dělá ledviny, že by mi k tomu napsal román a nemuseli jsme se o tom vůbec bavit. Ale já jsem tam chtěl. Přesvědčovali mě, abych tam nechodil. Ale já jsem odvedenej,“ řekl hrdě před národem. Na vojnu ale nedošel, po maturitě na gymnáziu narukoval na DAMU, kterou opustil po dvou letech v roce, kdy byla zrušená vojenská služba.