Michal David si pěstuje dorost! Rozumy od něj bere skupina YesBrothers
Zdroj: Archiv YesBrothers

Michal David si pěstuje dorost! Rozumy od něj bere skupina YesBrothers

Vytvořeno dne 16.10.2020

 

Nová a poměrně unikátní kapela, kterou tvoří dva mladí bráchové - MILO (Miloš Fiala 18 let- zpěv, piano, kytara/ a  JD (Jan Fiala - 14 let - bicí nástroje/ vydala svůj nový singl s názvem „LETÍME“ a k němu natočili i videoklip, kde účinkuje 25 tanečníků, 2 Ferrari, i finalistky Miss Czech Republic. Vznikal na nejznámějších místech v Brně : Automotodromu a na Výstavišti.

„Klip vznikal během dvou dnů koncem února, kdy to sice v klipu vypadá, že je fajn počasí, ale byla docela zima, ani ne deset stupňů nad nulou. Každou technickou přestávku na automotodromu jsme chtěli s Ferrari využít na překonání rekordu okruhu. (usmívá se MILO) Jeden den byl vyhrazený pro natáčení záběrů s auty na motodromu, druhý den se natáčelo na brněnském Výstavišti. „Píseň LETÍME je motivační song, který by vás měl dostat do dobré nálady, zvláště v téhle divné době…“ říkají kluci z YesBrothers.

Kluci z YesBrothers začali spolupracovat s Michalem Davidem.

Režie videoklipu se chopil nejen Pavol Bigoš z Pinarto creative studio, ale i samotný zpěvák MILO, který má k videoprodukci velmi blízký vztah. Co se týká samotné nahrávky, část songu se nahrála v domácím studiu, další ve studiu v Liberci a mastering byl pak realizovaný v nizozemském Amsterdamu.

„Na Instagramu, který jako YesBrothers používáme nejvíce, najdete zákulisní videa z tvorby naší kapely,“ prozradil MILO & JD.

MILO je autorem hudby, textu a je i hudebním producentem kapely - kapela vystupuje na koncertech pouze ve dvojici... podobně jako dnes vystupuje ve světě kapela Twenty One Pilots.

Kluci z YesBrothers si také cení toho, že začali spolupracovat se známým českým hitmakerem Michalem Davidem. Ten jim do tvorby nezasahuje, ale snaží se jim pootevřít dveře do světa showbussinesu.