Reality Survivor: Divoženky Pazderková a Čechová jsou v červeném týmu. Víme celou sestavu
Zdroj: TV Nova

Reality Survivor: Divoženky Pazderková a Čechová jsou v červeném týmu. Víme celou sestavu

Vytvořeno dne 07.01.2022

 

V nejdrsnější reality show této doby Survivor Česko & Slovensko proti sobě bojují dva týmy, které půjdou tvrdě proti sobě. Jde totiž o postup i boj o nejrůznější ceny ve velmi náročných soutěžích. No a jak budou týmy složené?

První tým ponese hrdě červenou vlajku a pod názvem MAO v něm budou bojovat celebrity. Diváci tak v tomto týmu uvidí za Česko, Ivu Pazderkovou, Nikolu Čechovou, Tomáše Zástěru, Vojtu Drahokoupila, Chili, Barboru Jánovou a Matěje Paprčiaka. Za Slovensko pak budou bojovat Daniel „GoGo“ Štrauch, Xénia Gregušová, Gábor Boráros, Nathan Christián Dzaba a Veronika Havlik.

Druhý tým s názvem AZUA bude hájit barvu modrou a sestavený bude z „lidí jako jste vy“. Veškeré své síly do něj vloží Vladimír Čapek, Adam Raiter, Enrique Lysoněk, Lukáš Urban, Aylin Saranova, Johana Špačková, Monika Kačmaříková, Veronika Přikrylová, Dominika Šimová, Lenka Zuzulová, Tomáš Benko a Branislav Martanovič.

Soutěžící si budou muset poradit nejen se svými soupeři, nehostinnou tropickou džunglí, nedostatkem potravy a fyzicky náročnými úkoly, ale i sami se sebou. Aby přežili, budou si muset vlastnoručně postavit bezpečné přístřeší, zajistit si jídlo a vodu nebo se naučit zakládat a udržovat oheň. Na konci náročného souboje, který vyžaduje sílu, vytrvalost, odhodlání i taktické uvažování, bude na vítězného Survivora čekat pohádková výhra ve výši 2 500 000 korun.

Diváci se mohou těšit i na skvělou česko-slovenskou moderátorskou dvojici. Českým průvodcem show bude ostřílený sportovní komentátor, moderátor a znalec bojových sportů Ondřej Novotný. Slovensko bude zastupovat Martin Šmahel, kterého dobře znají diváci TV Markíza jako moderátora oblíbeného online pořadu Farma X-tra.

Survivor Česko & Slovensko už 10. ledna 2022 na Voyo a následně od 11. ledna 2022 ve 20:20 ve vysílání TV Nova.