S Lucií připravujeme turné na příští rok, řekl člen kapely Michal Dvořák
Zdroj: herminapress

S Lucií připravujeme turné na příští rok, řekl člen kapely Michal Dvořák

Vytvořeno dne 20.07.2020

Lucie je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších kapel v Česku. Dělala předkapelu The Rolling Stones a také třikrát vyprodala O2 arenu. Michal Dvořák však v pořadu Interview televize CNN Prima přiznal, že nemá ponětí, kolik během působení kapely prodali hudebních nosičů. „Pár milionů to bude,“ odhadoval Dvořák. Lucie naposledy hrála minulý rok na podzim. „Jsme zvyklí vystupovat jednou za rok nebo dva. Takže nám to přijde nedávno,“ řekl Dvořák. A doufá, že si zahrají ještě letos.

Podle Dvořákových slov je kapela v dobré kondici, na příští rok plánuje turné.

„Doufám, že období rušených koncertů už nebude trvat moc dlouho. O peníze přicházíme i my. Z týmu, ve kterém je 180 lidí, některé platíme dopředu. Když se koncert zruší, jde potom o investici, která se nám už nevrátí,“ vysvětloval Dvořák.

Lucie měla mít koncert v červenci v Praze a ve Slavkově u Brna, z toho ale kvůli pandemii koronaviru sešlo. Kromě Lucie zaměstnává Michala Dvořáka i příprava festivalu SOUNDTRACK Poděbrady, který by měl proběhnout 27. až 30. srpna. Těšit se můžete například na světovou předpremiéru projektu iMUCHA nebo na Ondřeje Soukupa se symfonickým orchestrem Akumulátor.