Sestřička z Ordinace a Modrého kódu by ráda k moři. Proč má hodně omezený výběr?
Zdroj: herminapress

Sestřička z Ordinace a Modrého kódu by ráda k moři. Proč má hodně omezený výběr?

Vytvořeno dne 28.07.2021

Herečka Bára Fišerová, známá ze seriálu Ordinace a Sestřičky, si vyrazila na společenské znovu otevření restaurace v centru Prahy. Drobná herečka si pochutnávala na specialitách místní kuchyně a přemýšlela, kam se vydá na dovolenou

„Chtěla bych si zaletět k moři, ale nejsem očkovaná, tak mám trošku omezený výběr. Uvažuji o Bulharsku, nikdy jsem tam nebyla. A když nevyjde Bulharsko, zůstanu doma. Pojedu třeba do Mariánských Lázní, tam to mám také hodně ráda. Na očkování si ještě počkám, nejsem zásadní odpírač, ale ještě uvidím. Hlavně, že je očkovaná maminka, to jsem v klidu,“ plánovala Bára Fišerová, která dotáčí film Milá Emo.

„Ten film jsme roztočili minulý rok. Jmenuje se Milá Emo, a je to prvotina režiséra Jiřího Zeinera. Film se měl uvádět letos na karlovarském festivalu, ale kvůli koroně jsem ho nestihli dodělat. Proto ho diváci uvidí až příští rok. Pak jsem točila klip, hraje tam také Jan Kuželka a Jan Přeučil, což je dobrá sestava a to mne vždycky zaujme,“ nastínila Bára Fišerová pracovní náplň letních dní. V Divadle Bez Hranic jí uvidíme až na podzim, kdy snad konečně odpremiéruje komedii Já jsem ty, miláčku.