Thriller Stínohra: Horor nabitý velkými jmény
Zdroj: Hangar Films

Thriller Stínohra: Horor nabitý velkými jmény

Vytvořeno dne 26.07.2021

Film Stínohra, který podle scénáře Venduly Bradáčové natočil renomovaný režisér Peter Bebjak, vstoupí do kin 14. října 2021. Nyní představuje plakát k filmu a teaser.

Stínohra je příběh o naději, kterou si lidé mohou vzájemně nabídnout. Sleduje cestu za pomstou kvůli smrti blízkého člověka, vypráví o mnoha podobách lásky a intenzivním hledání odpovědi na to, kde začíná a končí spravedlnost. Ukazuje, že dobré úmysly jsou někdy cestou do pekla, a naopak to na první pohled špatné se může obrátit v dobré.

V hlavních rolích se představí  současná slovenská hvězda Milan Ondrík, jeden z nejobsazovanějších domácích herců Hynek Čermák, dále Vladimír Javorský, Kristýna Frejová nebo dva nové herecké objevy: Leona Skleničková a Jan Jankovský, který na sebe výrazně upozornil v právě uváděném filmu Chyby Jana Prušinovského.

Stíhohra vznikla v produkci Jana & Venduly Bradáčových v jejich společnosti Hangar Films. Koproducenty jsou Matěj Chlupáček & Maja Hamplová ze společnosti  Barletta,  Česká televize, Rastislav Šesták ze společnosti DNA Production, Xpoint, Rozhlas a televízia Slovenska – RTVS, innogy.