Katka a Peter Pechovi mají s dovolenou utrum. Kde tráví volný čas, pokud ho vůbec najdou?
Zdroj: herminapress

Katka a Peter Pechovi mají s dovolenou utrum. Kde tráví volný čas, pokud ho vůbec najdou?

Vytvořeno dne 26.07.2021

Zpěváka a zpěvačka Peter a Kateřina Pechovi si uprostřed léta přiznali, že letos ze společné dovolené nebude nic. Nejsou schopni najít pár dní společného volna, aby mohli vyrazit k moři a tak zůstávají doma. 

"Víc jak tři volné dny v kuse nenajdeme. Po té době, kdy člověk vlál od ničeho k ničemu, najednou máme hodně práce. Tak nám na odpočinek zbývá chalupa u Poděbrad, ale i tam makáme. Petr teď boural nefunkční sklípek, rozkvetla nám levandule, zraje ovoce, jsme jako sedláci,“ usmívala se Kateřina Pechová, která se za svobodna jmenovala příznačně Sedláková.

Manželé Pechovi si našli čas a objevili se na slavnostním openingu restaurace El Gaucho Steakhouse v centru Prahy. Bylo to vítané vytržení, protože Petr i Kačka tráví hodně času zavření ve studiu. Peter nahrávacím a Kateřina seriálovém.

„Natáčím na Primě seriál 1. Mise, hraji tam empatickou sestřičku Radku. Není to hlavní role, ale jsem za ní neskutečně vděčná a je to zkušenost. Pro mne je to první dlouhodobější seriál. A potom ještě připravuji s kamarádkou knihu Kudrnatá příručka, kde píšeme, jak se starat o kudrnaté a vlnité vlasy. Přidáme i nějaký účes,“ pochlubila se Kateřina. „Já hraji jen na Letní scéně Vyšehrad. To mi nějak stačí. Spíš mě potkalo hodně studiové práce, namlouvám něco pro české a slovenské firmy a pak také se sám věnuji produkci,“ dodal Peter Pecha a s chutí se zakousl do šťavnatého steaku.