Sexy Gášpárová na obrazovce! Moderuje populární show
Zdroj: Gabriela Gašpárová

Sexy Gášpárová na obrazovce! Moderuje populární show

Vytvořeno dne 03.03.2021

Pokud máte talent a myslíte si, že umíte zpívat, tohle je šance přesně pro vás! Televize SPORT 5 přináší další díl pořadu Ukaž se!. Určen je amatérským zpěvákům, kteří chtějí prorazit, ale nemají dostatek financí ani kontaktů, aby natočili nákladné klipy a oslovili renomované producenty. A teď s novou moderátorkou, krásnou Gabrielou Gášpárovou!

Pořad Ukaž se! odstartoval na televizní stanici SPORT 5 na konci roku 2017 a od té doby si získal obrovskou popularitu a spoustu diváků a fanoušků. Není se vůbec čemu divit. Známí sportovci jako hosté, spousta skvělé muziky. A teď ještě jeden navíc. Tím je Dívka roku 2016 Gabriela Gášpárová, která byla v některých anketách vyhlášena hereckým objevem loňského roku. A nutno říct, že i kdyby vás hudba vůbec nezajímala, sexy brunetka vás k televizní obrazovce doslova připoutá.

A vlastně ještě jedna zajímavá motivace tu je. Vyhrát totiž můžete spoustu zajímavých cen. Ale mnohem lepší je se pořadu zúčastnit jako hudebník, protože se vám mohou otevřít brány do světa showbyznysu. A to pak bude opravdu velké!