Slavná miminka roku 2022: Porodily krásky Perkausová, Burešová nebo Ramba, otcem se stal Gránský i Kotek
Zdroj: herminapress

Slavná miminka roku 2022: Porodily krásky Perkausová, Burešová nebo Ramba, otcem se stal Gránský i Kotek

Vytvořeno dne 20.12.2022

Babyboom z covidové doby v showbyznysové branži pokračoval i v loňském roce, a tak se letos narodilo desítky miminek slavných maminek i tatínků. Pro někoho to bylo poprvé v životě, někdo už byl u porodu jako ostřílený profík. Kteří slavní přivítali v roce 2022 do rodiny nový přírustek?

Tereza Ramba (33 let) - herečka - 20. ledna oznámila, že se stala podruhé maminkou. Během orgasmického porodu přivedla na svět holčičku. „Čekala jsem Teodoru, ale přišla Miřenka. Mira. Míra,“ prozradila herečka. Herečka s akrobatem Matyášem mají navíc chlapečka Mikoláše (3).

Michaela Nosková (39 let) - zpěvačka - 16. února – poslední týdny těhotenství provázely zpěvačku drobné komplikace, proto nakonec musela rodit císařským řezem. Děvčátko, které dostalo jméno Jasna Marianne, má s partnerem Jindřichem Čandou.

Zuzana Stráská (30 let) - modelka - 8. března – dlouhonohá blondýnka přivedla na svět svého druhého potomka. „Jsem tady, Max Novák,“ napsala Zuzana na sociální síť. Doma už na něj čekala starší ségra Ema (4).

Ewa Farna (29 let) - zpěvačka - 9. března – přesné datum narození holčičky Elly si Farna nechala pro sebe. „Už pár dní žijeme v jiné realitě, ke které dokážu napsat jen „makekidsnowar (v českém překladu – tvořte děti, ne válku)“. S hudebníkem Martinem Chobotem mají ještě syna Artura (3).    

Monika Marešová (44 let) - influencerka a manželka moderátora Leoše Mareše - 10. března „A je to,“ oznámil moderátor velmi stručně narození jejich prvního společného potomka. Až později se ukázalo, že se po dvou synech konečně dočkal vytoužené holčičky Alex.

Václav Noid Bárta (42 let) - zpěvák - 20. dubna – přivítal zpěvák na svět už třetí holčičku v pořadí. S manželkou a také zpěvačkou Eliškou Grabcovou (31) jí dali jméno Anička. Společně mají ještě tříletou Elišku a z manželství s Gábinou Dvořákovou má Terezku (8).

Eva Hacurová (29 let) – herečka - 28. dubna – se představitelce Alice ze seriálu Ulice narodila dcerka, která dostala jméno Lada.

Lucie Šafářová (35 let) - tenistka - 9. května – rodina Lucie Šafářové a hokejisty Tomáše Plekance se stala kompletní. „Malý bráška už je s námi! Vítej v té naší sportovní rodině, Oliverku! Jsme moc šťastní, že tě máme,“ napsala po porodu novopečená maminka na sociální síť. Doma na něj čekala sestřička Leontýnka (3).

Barbora Mudrová (32 let) – herečka - 30. května – „Už je to pár dní. Jsme v pořádku a teď konečně i doma. Sláva všem maminkám, které porod zvládly! Vítej u nás, Kristiánku,“ prozradila v jedné větě představitelka Áji z Ulice jméno i pohlaví svého prvního dítěte.

David Gránský (30 let) - herec - 9. června mu manželka Nikola porodila jejich prvního společného synka. Ten přišel na svět císařským řezem. „Není nic důležitějšího, než to, že jsou Niky a Mateo v pořádku, a tak neskutečně těžký a dlouhý porod zvládli,“ napsal na sociální síť pyšný otec.

Markéta Muzikářová (47 let) - houslistka - 20. června přivedla v pražské podolské porodnici na svět chlapečka. Ten dostal jméno Max, i když ve hře byl také Dominik a Ben. Muzikářová je maminkou tří dětí, ještě má devítiletého syna Nicolas a šestiletou dceru Victorii.

Zuzana Tvarůžková (39 let) – moderátorka ČT - 13. července – až do poslední chvíle se jí podařilo utajit nejen těhotenství, ale také porod. Až v polovině července se pochlubila šťastnou novinkou. „Je to holčička, narodila se koncem června,“ popsala šťastná maminka.

Eva Burešová (29 let) - zpěvačka - 15. srpna – porod svého druhého chlapečka si Eva předpověděla. „Tak už jsem tu taky 15/8/2022, Tristan William Forejt,“ napsala zpěvačka k narození synka, jehož tatínkem je šéfkuchař a porotce Masterchefa Přemek Forejt.

Marta Dřímal Ondráčková (39 let) – moderátorka - 22. srpna – svou druhorozenou dcerku porodila bývalá moderátorka Novy v bezpečí domova. U porodu byl přítomen manžel Jakub Dřímal. Manželé už mají holčičku Sophii.

Kristýna Kociánová (37 let) – herečka - 19. září – sympatická blondýnka a hvězda seriálu Slunečná či Přístav se poprvé stala maminkou, když porodila dlouho vytouženého potomka. Jeho otcem se stal manžel Pavly Tomicové Ondřej Malý, který Pavlu kvůli Kristýně opustil.

Taťána Pauhofová (39 let) - herečka - 4. října – se slovenské herečce a jejímu o 10 let mladšímu manželovi Jonatánu Pastirčákovi narodila rozkošná dcerka Míla. Pohlaví a jméno propálil dojatý tatínek.

Jan Pokorný alias Pokáč (32 let) – písničkář - 4. října se Pokáč pochlubil velmi nečekanou novinkou. Jeho žena porodila jejich druhého syna. „Tobiáš Pokorný. Vítej, teď to teprve bude jízda,“ okomentoval jeho narození písničkář.

Vojta Kotek (34 let) – herec - 7. října se Vojta Kotek stal poprvé otcem. Jeho manželka Radana přivedla na svět chlapečka, který dostal velmi netradiční jméno Hubert I. Šman Kotek.

Jitka Boho (31 let) - modelka - 11. října – pohlaví druhorozeného potomka modelka s přítelem Tomášem Hřebíkem do poslední chvíle tajili. „Jsi statečný, Tadeášku, protože to byla s tvými 3970 gramy makačka nejen pro maminku, ale i pro Tebe,“ napsala Boho po porodu. Z předchozího manželství má dcerku Rosalii (7).

Petra Nesvačilová (37 let) – herečka - 25. října – ač Petra pohlaví i jméno dítěte tajila, novopečený tatínek hned po porodu prozradil, že se jim narodila dcerka Jasmína Rikka Vápeníková.

Anastasia Chocholatá (22 let) – herečka - 27. října – představitelka sestřičky Evy z Modrého kódu se pochlubila radostnou novinkou, že se stala maminkou chlapečka Christiana. Jeho tatínek je fotbalista Matouš Trmal.

Matěj Misař (30 let) – zprávař - 7. listopadu – bývalý parťák Gabriely Laškové z Hlavních zpráv na Primě přivítal s přítelkyní Barborou na svět prvorozenou dceru Mathilde.

Vendula Příhodová (33 let) - zpěvačka - 12. listopadu – sólistka show Máme rádi Česko porodila dcerku Josefínku.  Tu má se svým partnerm architektem a swingovým tanečníkem Tomášem Nisserem.

Olga Lounová (41 let) – zpěvačka - 17. listopadu – porodila své první dítě. S partnerem a hokejovým trenérem Janem Kreglem se dočkali holčičky. Ta dostala neobvyklé jméno Arianne.

Eva Hecko Perkausová (28 let) – moderátorka - 27. listopadu – se krásná moderátorka Hlavních zpráv na Primě pochlubila narozením prvorozeného synka s neobvyklým jménem Killian. Chlapce má s manželem Ivanem Heckem.

Kristýna Hrušínská (37 let) – herečka - 15. prosince – se rozšířil klan slavného rodu Hrušínských. Dcera Jana Hrušínského a Miluše Šplechtové porodila svého druhého chlapečka Jakuba. S manželem Matějem Balcarem mají ještě pětiletého syna Vojtu.