Specialisté startují novými díly! Podle fotek z natáčení půjde o hodně drsnou vraždu
Zdroj: TV Nova

Specialisté startují novými díly! Podle fotek z natáčení půjde o hodně drsnou vraždu

Vytvořeno dne 04.03.2021

Příznivci seriálu Specialisté se konečně dočkají nových premiérových dílů! Startují již v pondělí 8. března. A šlápnou do toho hned naplno! Kriminální čin, který přinese hned první premiérová epizoda, zaskočí i otrlé a zkušené kriminalisty a místo činu bude jen pro silné žaludky.

„Pohled na podříznutou matku nebyl vůbec příjemný, maskéři odvedli dokonalou práci. Musím přiznat, že ze všech těch vražd, které jsme vyšetřovali, mi tento moment zůstává před očima,“ říká Jiří Hána, který hraje jednoho ze Specialistů„Někdy mi bleskne hlavou, co všechno asi musí kriminalisté zažívat, když tyto zrůdnosti vyšetřují. Pohled na mrtvého člověka, neštěstí té samotné situace a vůbec vše, co s tím souvisí. Opravdu před jejich prací smekám,“ dodává. 

Specialisté se však při natáčení této epizody zapotili i z jiných důvodů než z děsu, který viděli. Tato epizoda se totiž roztočila v březnu, ale kvůli pandemii bylo natáčení přerušeno a díl bylo možné dotočit až v létě. Herci tedy museli příběh dohrát v zimním oblečení, přestože venku bylo více než 25 stupňů! Na place tak zažívaly dost horké chvilky a to ne jen kvůli vrždám.