Špunti na cestě: Miroslav Donutil měl obavu z natáčení s dětmi
Zdroj: Česká televize

Špunti na cestě: Miroslav Donutil měl obavu z natáčení s dětmi

Vytvořeno dne 08.01.2022

Dvě rodiny Veselých na cestě autobusem doprovodí v seriálu Špunti na cestě Pavel Liška, Pavla Gajdošíková a Miroslav Donutil v roli Karla, starého bigbíťáka, bývalého bedňáka, zvukaře a produkčního.

Video soubor

Zdroj: Česká televize

Zkušený herec měl zpočátku ze spolupráce s dětmi obavu, ale o dvě generace mladší kolegové jej přesvědčili: „Jolana Jirotková, která ztvárnila Kačenku, co všechno dokázala! První dialog, který jsem s ní měl, jsem čekal, co bude, a ona to odříkala všechno, jak měla, a ještě se dívala na mě, jestli to zvládnu. Po scéně mi řekla: ‚Docela dobrý! ‛ Tady jsme nenatáčeli s dětmi. Ona byla tak laskavá, že točila s námi,“ popisuje Miroslav Donutil.

Příběhy z rodinné dovolené uvidí diváci každý páteční večer až do začátku dubna
 

 

 

 

Default User Image
František Mlejnek, 08.01.2022 13:10
Špunti na cestě.... Snímek je sice až z nějakého x-tého dílu, který už ale určitě neuvidím. První díl - stačilo, milá Česká televizi. Tři čtyři kvalitní herci rozhodně nemohou zachránit amatérismus, jakým byl nejen scénář, ale i režijní způsob vedení "herců", jejichž topornost (Anna Polívková) nebo trapnost (Arnošt Goldflam) je příšerná, o ostatních postavách pomlčím, protože ti hrají hůř než ochotníci a děti ? Když si vzpomenu na kvalitu dětských rolí třeba v seriálu My všichni školou povinní, tak škoda mluvit. Děkuji, STAČILO !
Default User Image
Marcela , 08.01.2022 21:15
Nevím, proč po shlédnutí jednoho dílu, odsuzujete 13 dalších. A. Polívková hraje "toporně", hrála už tak ve filmu "Špunti na vodě" a hraje tak i v jiných filmech. Proto je obsazována a proto jí diváci chtějí vidět. Dtto pan Goldflam
Ale nemám Vám to za zlé. Mám doma taky jednoho, který nemusí soudobou českou tvorbu (proto, že je česká).
Default User Image
Liduna, 01.02.2022 11:32
Nás to zaujalo, je to odpočinkové, žádné střílení, vraždy, ale humor, na který v této době už zapomínáme, za nás palec nahoru, jen tak dál
Default User Image
Kacah, 18.03.2022 22:57
Dělají hvězdu z ušišlaného dítěte, hrozná role a děsná hvězdička. Kvůli ní jsem se přestala dívat. Jak může tak velké dítě šišlat a ještě dostat roli,to nepochopím.