Špunti na cestě: Jak David Novotný trávil při natáčení volné chvíle?
Zdroj: Česká televize

Špunti na cestě: Jak David Novotný trávil při natáčení volné chvíle?

Vytvořeno dne 21.01.2022

Rodina Veselých se vydává na cestu po Česku. V autobusu značky Robur. A to i navzdory tomu, že takto si nikdo letní dovolenou ani v nejmenším nepředstavoval. Třetí díl seriálu Špunti na cestě s názvem Velký vůz a podtextem Staré lásky nerezaví, ale nové už jsou na obzoru, přinese další dobrodružství.

Rodina Veselých pronásleduje Báru, která utekla z domova za svým chlapcem. Jenže starý autobus má svoji hlavu a zdá se, že pojede jen tam, kam chce. Milovník Kuba pozoruje s Terezou hvězdy, ale pozná jenom Velký vůz. I tak dostane první pusu, ale neví, že ho špehuje otec jeho milé, táborový vedoucí Medvídek. 

V hlavních rolích se představí Tatiana Dyková s Jiřím Langmajerem coby rodiče dvou dospívajících dívek a jednoho očekávaného přírůstku a Anna Polívková s Davidem Novotným v roli rodičů tří chlapců a jedné holčičky. „Snažím se být vtipný, nenapjatý, s každým je to trochu jiné a většinou si empaticky najdu cestu. S Aničkou jsme byli vtipný pár a zbylo i pár chvil na filozofování ve volných chvílích. To se o mně ještě málo ví – filozofuji rád a jsem výtečný oponent,“ vysvětluje David Novotný.