Strhující příběh mezi nebem a peklem: Velkolepá show, při které vás zamrazí! To je Mission
Zdroj: Archiv

Strhující příběh mezi nebem a peklem: Velkolepá show, při které vás zamrazí! To je Mission

Vytvořeno dne 09.06.2020

V českém překladu znamená Mission poslání a tato show je svým způsobem posláním pro každého z nás. Situace a děje v ní nabádají diváka k uvědomění si a zamyšlení se nad některými životními principy a ožehavými tématy dnešního světa. Je nabitá skvělými choreografiemi, které vzbuzují opravdové emoce: strach, manipulace, život na ulici, láska v mnoha podobách, chtíč, smrt, ničení Země a mnoho dalších.

Režisér a choreograf v jedné osobě Michal Šaray měl již v začátku za cíl vytvořit něco nového a hlavně jiného.

Ať už jde o příběh, celkové zpracování, výběr účinkujících, hudební podklad, efekty, tak i prostor, kde bude běžnému diváku umožněno show pravidelně vídat.

Prostor kostela byla jasnou volbou. V show je použito hodně duchovních “kódů”. Divák je během show ve víru mnoha pocitů / emocí / ať už pozitivních, tak i negativních, což podněcuje i naprosto uchvacující akustika prostor kostela svatého Šimona a Judy v centru Prahy. Kostel se nachází hned vedle hotelu InterContinental, kde byl Michael Jackson ubytován, když navštívil Prahu.

Taneční show MISSION vypráví příběh o mladém člověku jménem Aj, který zemře na následky venkovní potyčky s partou grázlů. Během ní se nemůže ani rozloučit se svojí milovanou dívkou Em. Hned vzápětí se ocitá v prostoru, kde k němu promlouvá Bůh. Dává mu na výběr, jak může prožít svůj další život, protože jeho životní váhy zůstaly vyvážené na pozici středu. Může si vybrat mezi planetou Země nebo planetou Ego.

Bůh mu sice nabízí tyto dvě varianty, ale zatají mu poměrně důležitou skutečnost, na kterou Aj přichází až na konci samotné show.

Co myslíte, jakou variantu si Aj vybere a co jeho dívka Em? Odpověď na jeho rozhodnutí a jeho další cestu uvidíte 2. listopadu 2020 ve spiritual dance show Mission.

40 tanečníků

3 choreografové

Laser show

Exkluzivní kostýmy

90 minut největších hitů Michaela Jacksona​

Celý příběh Mission je složen z nejslavnějších hitů legendy krále popu Michaela Jacksona. Taneční choreografie se skládají z tanečních stylů street, contemporary, latino, step, body percussion nebo typického stylu, který jsme znali od Michaela Jacksona. Kromě těchto tanečních stylů v show uvidíte pole dance.