Svět MMA bude mít dalšího elegána. Miloš Petrášek jde do obleku
Zdroj: herminapress

Svět MMA bude mít dalšího elegána. Miloš Petrášek jde do obleku

Vytvořeno dne 10.07.2020

 

Zápasník MMA Miloš Petrášek přiznal, že na módu, na rozdíl od jiných mužů, moc nehledí.  A přestože je v ringu k neudržení, v oblékání se drží při zemi a je hodně konzervativní.

„Můj největší módní výstřelek bylo snad pyžamo s Mickey Mousem." 

Zápasník MMA Miloš Petrášek
Video soubor

„Můj největší módní výstřelek bylo snad pyžamo s Mickey Mousem,“ smál se věčně dobře naložený „Meloun“ Miloš Petrášek, když mu odbornice v renomovaném pražském krejčovství Bernhardt braly míru na společenský oblek. „Do společnosti si beru kalhoty a košili. Sako nenosím. Je těžké je sehnat. Máme široká ramena, úzký pas a je těžké něco na mne koupit. Proto jsem rád, že oblek je šitý na míru a určitě mi bude příjemnější ho nosit. I když se znám. Stejně budu spěchat domů a budu rád, že to svleču,“ uvedl Miloš Petrášek, který reprezentuje Gym Reinders MMA.

Vypadá to, že nemít udatný bijec manželku, chodil by snad jenom v teplákách. „Knoflík si přišít neumím, a proto jsem se oženil,“ smál se Miloš a dodal, že praní a žehlení jde úplně mimo něj. „Ne že bych manželce nechtěl pomoci, ale tyhle domácí práce nechávám radši na ní.“

V čem je ale opravdu dobrý, je kravata. Uzel mu uváže manželka nebo máma a on ji pouze elegantně dotáhne ke krku. Dáváme palec nahoru.