Těhotná Eva Josefíková míří na mateřskou! Rozloučil se s ní Kramár i Holubová
Zdroj: TV Prima

Těhotná Eva Josefíková míří na mateřskou! Rozloučil se s ní Kramár i Holubová

Vytvořeno dne 29.04.2021

Mateřské povinnosti Evě Josefíkové zavelely rozloučit se s natáčením seriálu Slunečná. Na konci května očekává svého prvního potomka, a tak nastal čas natočit poslední obraz jako Denisa Kánská a odejít. Na jak dlouho? To herečka sama neví.

Před sebou měla poslední natáčecí den, který herečka Eva Josefíková odtočila v už hodně pokročilém stadiu těhotenství. A lehce se jí z domu neodcházelo. „Přiznám se, že jsem byla trochu nervózní. Přece jenom už mám hlavu trochu jinde, tak jsem se bála, abych nezdržovala a všechno standardně zvládla. Snad se to povedlo,“ přiznala herečka po odtočení několika obrazů.  Toho, že se do natáčení pustila a zaskočila za Veroniku Arichtevu, která sama odešla na mateřskou před rokem, nelituje. „Myslela jsem na to, že to byl příjemný skoro rok práce, jak mě na začátku pěkně přijali a jak mi s nimi bylo po celou dobu dobře. A vzápětí na to, že už se odteď můžu soustředit opravdu jenom na příchod miminka.“

Z ateliérů a ze Slunečné neodešla Eva Josefíková s pláčem, naopak s úsměvem. „Kolegové byli všichni skvělí, vzali mě rychle do party, na natáčení s nimi jsem se vždycky těšila. A nezapomenu na to, že i takhle rozsáhlý projekt se dá dělat v klidu, pohodě a rodinné atmosféře,“ prozradila herečka, která na odchodnou dostala dárky, květiny a objetí od kolegů a štábu. Ještě, než za sebou herečka zabouchla dveře, stihla poslední natáčecí den popřát svému seriálovému partnerovi k narozeninám. Maroš Kramár alias John Linhart z toho byl zaskočený, nepočítal, že si Eva vzpomene a překvapí ho košem plným dobrot.

Díly, které Eva před odchodem na mateřskou dovolenou natočila, budou moc diváci sledovat ještě na podzim.      

 

 

 

Default User Image
Alena Kolendová, 29.04.2021 15:10
Moc se mi líbila. Bude mi v seriálu docela chybět. Přeji hodně štěstí a lásky v životě.