Těhotná Jitka Boho v 8. měsíci: V noci křeče, zpocená až na zadku a spát se nedá, říká modelka
Zdroj: herminapress

Těhotná Jitka Boho v 8. měsíci: V noci křeče, zpocená až na zadku a spát se nedá, říká modelka

Vytvořeno dne 08.08.2022

Pomalu se chystá do finále jednoho z nejkrásnějších období žen. Modelka a zpěvačka Jitka Boho (30) za dva měsíce přivede na svět své druhé dítko. Vypadá fantasticky, ale jak sama říká, cítí se jak balón.

Poslední trimestr těhotenství bývá pro mnoho žen velmi náročný, kor když ho prožívají v úmorných vedrech, které u nás panují. „A jdeme do 8. měsíce. Ale jo, asi už jsem se na ty horka i aklimatizovala. Jen si říkám, že ten “spánek” už je vlastně nějak zbytečný, protože je to spíš jen převalování z boku na bok a funění,“ rozpovídala se modelka o svém požehnaném stavu.

Ještě před pár dny na tom byla ale podstatně hůř. „Chtěla jsem vám říct, že už se cítím jak balón, teda spíš medicinbal. V noci křeče už nejen v lýtkách, ale i pod prsama. Otáčení se stává nadlidským úkolem, zpocená jsem z něj až na zadku…No a v těch vedrech, kdy už tak se nedá spát, bych se nejraději svlékla z kůže. Počítám každý týden. Ale jen ať tam ještě hezky roste, protože výbavičku zatím nemám, a hlavně bydlení bude až přelom srpen/září, takže vydrž, miláčku,“ postěžovala si krásná Jitka, která už má doma 6,5 letou holčičku Rosálku, kterou má s bývalým manželem Lukášem Boho.

Zdá se, že druhé těhotenství je o něco víc vysilující. Obzvlášť pak, když si na svá bedra vzala ještě stěhování z Vysočiny. Nový domov, kam se již brzy přestěhuje i s novým partnerem, našla v Praze.