U Hurvínků bylo rušno! Kuklová, Šafářová, Preissová a Žádníková Volencová zahájily divadelní sezonu
Zdroj: herminapress

U Hurvínků bylo rušno! Kuklová, Šafářová, Preissová a Žádníková Volencová zahájily divadelní sezonu

Vytvořeno dne 08.10.2021

Patronkami nové divadelní sezony Divadla Spejbla a Hurvínka a zároveň také kmotrami 3CD "Spejbl a Hurvínek Miloše Kirschnera / To nejlepší". se staly herečky Martina Preissová, Zdeňka Žádníková Volencová, Michaela Kuklová spolu s tenistkou Lucií Šafářovou.

"Je mi ctí, že se mohu stát jednou z kmoter nového CD a patronkou nové sezóny! Spejbl a Hurvínek provázeli mé mládí a jsou mi blízcí. Těším se, že se s Leontýnkou vypravíme brzy na nové představení," říká tenistka Lucie Šafářová.  "Na Hurvínkovi i Spejblovi, Kateřině a Máničce jsem vyrostla. Jsou moudří, slušní a nedovedu si představit, že by tu nebyli pro příští generace," dodává herečka Martina Preissová. „Jsem poctěna, že mohu být jednou z kmoter nového 3CD Spejbla a Hurvínka, vyrůstala jsem na jejich příbězích, vyrůstal na ních i můj syn a vůbec si svůj život nedovedu bez nich představit,“ doplňuje další patronka, herečka Michaela Kuklová. 

Divadlo si zároveň připomnělo i nedávné 50. narozeniny jedné z neodmyslitelných postav – paní Kateřiny řečené bábinky i blížící se výročí 130 let od narození svého zakladatele prof. Josefa Skupy, které připadá na rok 2022 .