Kráska z 1. MISE: Konec v seriálu po obávané milostné scéně
Zdroj: TV Prima

Kráska z 1. MISE: Konec v seriálu po obávané milostné scéně

Vytvořeno dne 08.10.2021

 

Řady nového seriálu 1. MISE s každým dalším dílem řídnou. Co epizoda, to loučení s jedním z mladých vojenských lékařů, kteří usilují o místo v elitní jednotce, která bude vyslána na vojenskou misi. Středeční díl seriálu s prvky reality show opustila krásná zrzka Kateřina Zapletalová (25). Osudnou jí byla nešťastná láska.

Tento týden řady opustila i krásná Kateřina Zapletalová alias Jana Svěcená. Zapletla se s kolegou Vladimírem (Libor Matouš), láska ale zřejmě v tvrdé konkurenci nemá místo. Zlomené srdce proto Jana sama vyřešila odchodem. Její představitelka ale z projektu odcházela nerada.

„Chápu, že 1. MISE nese prvky reality show, pokaždé musí někdo vypadnout, ale je to pro nás velká škoda, hodně jsme to prožívali – nebo alespoň já. Moc jsem o tu roli stála a říkala jsem si, že udělám maximum pro to, abych ji získala. Začala jsem víc cvičit a zjišťovala jsem si informace o vojenských lékařích. Chtěla jsem vědět, jaké podmínky musí splňovat, jak to chodí,“ říká Kateřina Zapletalová, která si na odchodnou střihla i svoji první milostnou scénu. „Byla jsem z ní nervózní několik týdnů dopředu,“ přiznala herečka s tím, že se na ni včera podívala společně s přítelem. „Partner se díval kvůli mně, přestože mu to nebylo vůbec příjemné. Ví, že potřebuju zpětnou vazbu. Podporuje mě, ale nevidí to rád,“ přiznává herečka, která má kariéru před sebou a vzhledem k jejímu půvabu není pochyb o tom, že její přítel u obrazovky ještě zažije horké chvilky. Ne však v 1. MISI, její cesta totiž včera skončila.