Utajené letní svatby českých krásek: Vdala se misska Kašáková, dvojčata Kabické i zpěvačka Debbie
Zdroj: herminapress

Utajené letní svatby českých krásek: Vdala se misska Kašáková, dvojčata Kabické i zpěvačka Debbie

Vytvořeno dne 15.08.2022

Letošní horké léto svatbám přeje. Víkend, co víkend se koná jedna veselka za druhou a vdanými paními se stávají známé české krásky. A všechny do jedné se do poslední chvíle snažily svůj velký den utajit.

Krajkou vyšívané svatební šaty s dlouhým závojem oblékla modelka a Miss Veronika Kašáková. Ta se veřejnosti zapsala do podvědomí hlavně kvůli svému dětství, které prožila v dětském domově. Tam se ocitla spolu s bratrem Karlem Kašákem, který pro změnu dnes moderuje Počasí na Nově. Kašáková za svého manžela pojala přítele Milana Sovadinu, se kterým má 1,5 ročního syna Matyáše. Před svatbou tvořili pár již devět let. 

Na svatbě nemohly chybět ani její kamarádky z modelingového prostředí, včetně Nikoly Buranské. Ta dokonce chytila svatební kytici.

Rovnou dvě svatby v rodině se konaly u Kabických. Krásná jednovaječná dvojčata, z nichž se víc proslavila Andrea Kabická svou účastí na České Miss 2011, se vdala jen týden po sobě. Jako první před oltářem stanula její sestra Lucie. Utajenou veselku prozradila jejich kamarádka Tereza Budková, také modelka. Ta šla nevěstě dokonce za družičku. Jen o týden pozdě už byla na svatbě její sestry Andrey Kabické. „Tak už jsme ty naše Kabické vdaly všechny,“ vtipkovala na sociální síti. 

Všechny tyto krásky ale předběhla herečka a dcera bývalého ministra obrany a zahraničních věcí Martina Stropnického Anna Stropnická. Na utajeném dni se objevili jen blízcí členové její rodiny, včetně bratra Matěje Stropnického. Není ale jisté, zda na tak významné události byl přítomen i otec nevěsty. Ten totiž momentálně žije v Izraeli, kde působí jako velvyslanec ČR. Anna, která oblékla svatební šaty s krajkovými rukávy a výstřihem do V, si brala svého dlouholetého přítele a také herce Jana Grundmana.

A pozadu nezůstala ani rudovlasá zpěvačka Debbi. Její svatební den propálila zpěvačka Marta Jandová, která se pochlubila snímky z veselky na sociální síti. Doprovázel ji manžel Mirek a společně si udělali s nevěstou fotografii. Zpěvačka, vlastním jménem Deborah Kahlová, si vzala přítele Tomáše Pchálka.

Samotné veselí se Debbi snažila sice utajit, ale detaily celého slavnostního dne prozradila už před časem v rádiu Hitrádia. „První novomanželský tanec budeme mít na písničku Farmářům od Davida Stypky. Můj budoucí manžel z toho má velký strach, ale ujistila jsem ho, že stačí, když se budeme držet a točit se pomalu dokola,“ přiznala pár dní před svatbou dnes již paní Pchálková.