Už jste měli doma místo stromečku naháče? Zpěvák Přemysl Pálek ano!
Zdroj: herminapress

Už jste měli doma místo stromečku naháče? Zpěvák Přemysl Pálek ano!

Vytvořeno dne 25.12.2021

 

Muzikálový zpěvák Přemysl Pálek si o Vánocích užije své. S partnerkou, herečkou Charlotte Doubravovou mají dvě holčičky a tak se určitě nenudí. Vánočních příběhů a trapasů je víc než dost. 

„Jednou jsem dostal za úkol pořídit stromeček. Byl jsem pilný a stromek jsem koupil s předstihem. Smrk pichlavý byl uklizený doma v suchu a teple. A o Vánocích jsme ho ještě ani nedozdobili a smrček byl bez jehličí. Měli jsme stromeček naháče. Nebo jsme stromek po Vánocích odložili na balkón, že ho potom vyhodíme. Pak na to nebyl čas a síla a stromeček tam zůstal do dalších Vánoc. Ten už jsme teda nezdobily,“ usmíval se Přemek Pálek a přidal nostalgickou vzpomínku. „Jako kluk jsem si přál  pod stromeček postavičku E.T. Mimozemšťana.  Byl na baterky. Když jsem ho pohladil po hlavě, tak kýval a měl svítící prstíček. Funguje dodnes, máme ho u rodičů v Plzni a moje holky si s ním hrají.“

Že Vánoce nemusí být také veselé, se zpěvák přesvědčil jako malý. Tatínek mu žertem nechal rozbalit pod stromečkem prázdnou krabici. „Chytl mě hysterák z obavy, že ostatní krabice jsou také prázdné. Brácha to vzal prakticky, ten si do té prázdné krabice posbíral další svoje dárky. Dodnes mám trauma, že pod stromečkem nic nenajdu,“ smál se Přemysl Pálek a pro jistotou si vždycky koupí nějakou maličkost, kterou si pod stromeček nadělí.