V neděli ho vídáte v SuperStar. V týdnu může zazvonit u vašich dveří!
Zdroj: herminapress

V neděli ho vídáte v SuperStar. V týdnu může zazvonit u vašich dveří!

Vytvořeno dne 08.05.2020

 

Také zpěvák a herec Jan Fanta (24) neodolal májovému vábení a došel si na pražský Vítkov pod rozkvetlý keř. Honza je ale momentálně single a proto žádný horoucí polibek ho tam nečekal. Místo romantiky radši nasadil roušku a své oblíbené kolečkové brusle a potrápil tělo svižným pohybem.

"Jako umělec na volné noze jsem přišel o spousty představení v divadlech!"

Jan Fanta

„Období koronavirové přestávky není pro nikoho jednoduché. Jako umělec na volné noze jsem přišel o spousty představení v divadlech, jako jsou Hudební divadlo Karlin nebo divadlo Kalich. Už netrpělivě čekám, až budu zpátky,“ posteskl si Honza. Ale protože je životní optimista, podíval se na celý problém i z druhé strany. „Zase jsem se trochu duševně zrevitalizoval. Převážně jsem doma na Moravě, peču domácí rohlíky, odpočívám, sportuji, pro fanoušky připravuji úplně nový cover. Také jsem nastoupil na brigádu a rozvážím v Blansku s Českou poštou balíky a roušky.“

Sympatický blonďák však netrpělivě čeká, jak dopadne v dalších kolech pěvecké soutěže SuperStar 2020, kam se sám přihlásil. „Tak nějak to dozrálo,“ podotkl zpěvák, který se zatím soutěží úspěšně probojovává směrem k finále. Jak přiznal, přestože je profesionál, má vždycky trému.

„Trému mám a velkou, ale nemám strach. Největší respekt mám s pana Habery, protože to je velká ikona československé hudby a naopak jsem si nejvíc oblíbil Mariána Čekovského a Leoše Mareše. Ale vlastně, já mám rád všechny,“ smál se Honza.

Honzovi Fantovi je jasné, že konkurence v soutěži je veliká. Ale chce do finále a je rozhodnutý o co nejlepší umístění pořádně zabojovat.