Václav Noid Bárta: Proč se rozhodl pro další dítě a jak se bude jmenovat?
Zdroj: herminapress

Václav Noid Bárta: Proč se rozhodl pro další dítě a jak se bude jmenovat?

Vytvořeno dne 30.11.2021

Václav Noid Bárta bude trojnásobným otcem a na cestě je další holčička. V 7 pádech Honzy Dědka prozradil, co ho vedlo k rozhodnutí pořídit si další dítě a jak se bude jmenovat.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Mám Terezku z předchozího manželství a ta každý týden odjíždí. A naše dvouletá Elinka je špatná z toho, že jí sestřička odjíždí, a pláče. Tak jsme si řekli, že uděláme ještě jedno děťátko – a hned se nám to podařilo. Bude to zase holčička. Narodí se v dubnu. Máme už i jméno. Jméno pro Elišku vybrala Terezka, chtěla Elsu. Tak teď to bude Anna. Budeme mít doma Disneyovku,“ směje se zpěvák, který zapracoval nejen na dítěti, ale i na vlastní figuře.

„Změnil jsem totálně celý svůj život. Přestal jsem pít, kouřit a začal zdravě jíst,“ popisuje Noid, který se rozhodl zredukovat váhu i proto, aby ho unesla rekvizita v muzikálu Jesus Christ Superstar. „Tehdy jsem měl 92 kilo, zhubnul jsem kvůli tomu, říkal jsem si, že když je ten Ježíš už potetovanej, ať je hubenej, ať na tom kříži nevisí potetovanej buřt. Navíc ten kříž má taky nějakou nosnost. Říkal jsem si, že to takhle nejde, vzal jsem to se vším všudy,“ vypráví v 7 pádech Honzy Dědka. Celý rozhovor sledujte dnes ve 21.35 na Primě.