Like House 2 je v půlce! Kdo je na čele a na dně diváckého hlasování?
Zdroj: TV Prima

Like House 2 je v půlce! Kdo je na čele a na dně diváckého hlasování?

Vytvořeno dne 29.11.2021

Populární reality show Like House 2, kterou vysílá každý všední den kanál Prima Show, vstupuje do druhé poloviny! A proto je čas podívat se na aktuální stav diváckého hlasování. Kdo je favoritem a kdo naopak u diváků totálně pohořel?

Video soubor

Zdroj: TV Prima

První příčku jednoznačně obsadil Tadeáš Kuběnka se sto devadesáti devíti body. „Myslím, že je to velice zasloužené. Stoprocentně zasloužené. Jako jediný dělám drama, zábavu,“ okomentoval svůj úspěch Tadeáš. „Tadeáš vyhrává hlavně kvůli jeho charakteru. Má velice upřímný a osobitý charakter,“ dodala Terka.

Na druhé příčce se umístil Sebastian se sto šedesáti pěti body a třetí místo patří Freescootovi se sto čtyřiceti osmi body. „Nemám z toho úplně dobré pocity. Byl bych radši na první místě, ale s tím třetím místem se dá pracovat,“ svěřil se Freescoot.

Naopak na chvostu žebříčku jsou Samuel a Ela, která se aktuálně již několik dnů natáčení z osobních důvodů neúčastní. „Jsem opět na dně hlasování. Mě už to nepřekvapuje. Já už jen tak přežívám, snažím se dýchat poslední kyslík, který mi ostatní nechávají,“ přiznal Samuel. „Sam je poslední kvůli tomu, co vypráví ve zpovědnici,“ vysvětlil Tadeáš.