Vladimír Polívka začal nový rok pořádnou fackou! Skončil s rukou v ortéze
Zdroj: TV Prima

Vladimír Polívka začal nový rok pořádnou fackou! Skončil s rukou v ortéze

Vytvořeno dne 06.01.2021

Po Vánocích už se všichni stihli vrátit na plac a po podstoupení nezbytných testů na covid-19 se ateliéry ve Slunečné opět rozjely naplno. Svou první chvilku na place si dosytnosti vychutnal i Vladimír Polívka. Nový rok ho přivítal pěknou fackou.

Volno trávili herci v okruhu svých nejbližších a stejně to měl i Vladimír Polívka coby doktor Lukáš Verner. „Svátky jsem prožil s rodiči na Moravě, kde jsme se navštěvovali, a jsem moc rád za ten klid a volno. Nicméně, na natáčení Slunečné jsem se opravdu těšil, protože mě hned první den čekala akční scéna. Víc toho prozradit nemůžu, ale rvačku jsem si užil. Kolega Leoš Juráček se do toho tak vložil, že mi natrhl ret,“ prozrazuje herec s úsměvem a dodává, že ho tyto scény baví a většinou, pro diváky možná překvapivě, probíhají v klidném duchu.

„Na natáčení nás vždy hlídá kaskadér a koordinátor Petr Drozda. Je nejlepší ve svém oboru a jsem rád, když se na place potkáme.“ Vladimír v něho má důvěru, takže se na scény nepřipravuje a naslouchá pokynům režiséra a kaskadéra.

Diváci si na tuto scénu budou muset ještě chvíli počkat, ale jubilejní 70. díl si můžou pustit už 12. ledna ve 20.20, kdy se Slunečná opět vrací na obrazovky televize Prima.