Vybrali deset nej fitness žen republiky. Zvolit vítězku bude ale těžké
Zdroj: Se svolením Miss Fitness

Vybrali deset nej fitness žen republiky. Zvolit vítězku bude ale těžké

Vytvořeno dne 14.04.2022

 

O víkendu probíhal casting na Miss Fitness České republiky – castingu odehrávajícího se v prostorech Form Factory Fitness Vinohradská se zúčastnily desítky dívek, přičemž do finále zatím bylo vybráno 10 fitnessek. Pořadatelé si prozatím ponechaly ještě dvě divoké karty.

Výběr finálové desítky byl velmi náročný, protože se castingu zúčastnila spousta krásných a sportovně nadaných dívek. Do Prahy se sjely účastnice z celé České republiky a finalistky volila odborná poroto sestavená z pořadatelů, profesionálů a partnerů soutěže. Obou castingových dnů se účastnily dívky z celé České republiky, přičemž finalistky volila odborná porota složená z pořadatelů, fitness profesionálů a partnerů soutěže.  

Soutěž, která je určena pro dívky ve věku od 17 let, je novodobá a moderní soutěž pro dívky. Jedná se o zcela nový koncept, neboť soutěžící mohou mít tetování, sportovní postavu, ale nemusí být svalově výraznější. Zároveň je soutěž přístupná pro všechny hezké dívky a mohou se jí účastnit i dívky, které nemají české občanství, ani nemusí mít klasické modelingové míry 90-60-90. Soutěž zkrátka není limitována výškou, tělesnými mírami ani vzhledem. 

Miss Fitness České republiky však nebude pouze o soutěži samotné, ale především o zážitcích, modelingu, kráse, hudbě, fitness, módě a luxusu. Tímto počinem hodlá pořadatel soutěže povznést hodnotu zdravého životního stylu jako celku. 

Finále soutěže proběhne na výstavišti  Letňany během Fitness Expo 2022 konajícího se 22.-23. 4. 2022.