Vyndejte kapesníčky! Burešová a Lambora si konečně řekli ANO
Zdroj: TV Prima

Vyndejte kapesníčky! Burešová a Lambora si konečně řekli ANO

Vytvořeno dne 21.02.2022
Video soubor

Zdroj: TV Prima

Všichni netrpělivě čekali před kostelem, až se objeví ústřední dvojice Eva Burešová a Marek Lambora. Nevěsta se ještě připravovala v zázemí a ženich tak s lehkou nervozitou popocházel opodál. „Šaty už znám. Pro Týnu jsou osudové, měla se v nich vdávat se Štěpánem, než mu utekla. Jsou po její mamince a vdávat se v nich Týna zkrátka musí. Je to dědictví,“ prozrazuje před velkým ANO seriálová Týna. Marek Lambora už byl připravený a znát na něm byla lehká únava. „Probudil jsem se unavený a vůbec se mi nechtělo vstávat. Ty dny před tím byly velmi náročné,“ nezapíral seriálový Janek, a to už pomalu začaly znít kostelní zvony.

Uvnitř byli všichni herci ze Slunečné, někteří se dokonce potkali poprvé nebo po dlouhé době. A to už dvojice kráčela do kostela. Nikdo nechtěl zdržovat, všichni se soustředili. Přece jen to byla velká scéna jak co do počtu lidí, tak do významu celého seriálu. S tichostí, možná ani nedutáním, a s následným aplausem si Janek a Týna konečně řekli ANO. 

„Jak jsem šel, pomalu jsem se začal probouzet, do té doby jsem neviděl před sebe. Byl ve mně takový zvláštní pocit, protože to celé končí a zároveň je dnešek velký den pro ty naše postavy. Končíte celý seriál,“ zamyslel se po svatbě Lambora, který byl vzápětí v obklopení svých kolegů. Ti už po očku sledovali další scénu, kterou vrcholí celý seriál Slunečná.

Na svatbě se jako překvapení pro ústřední dvojici Týnu a Janka objeví kapela Michala Hrůzy a střihnou novomanželům Kovbojskou. Tedy song, který doprovází úvodní znělku seriálu a který Burešová s Lamborou přezpívali. „V seriálu je samozřejmě ta písnička nazpívaná jinak než původní verze. Nevadí mi to. Lidi občas neví, zda je to Kovbojská, nebo Slunečná, ale to je v pořádku,“ přiznává muzikant, který na svatbě ale zahrál původní verzi. „My jsme hráli Kovbojskou stále stejně, jen je to okořeněné tím, že na scénu přicházeli herci, hlavní hrdinové, kteří se k nám připojili. Byl to moc krásný happy end. Musím se vám přiznat, že být součástí happy endu je skvělý!“ směje se Michal Hrůza.

Poslední díl oblíbeného seriálu sledujte už zítra ( 22. února) na Primě.

 

 

 

Default User Image
Jaroslava, 23.02.2022 10:17
Byl to moc krásný závěr. Moc se mi to líbilo. Hlavně Marek Lambora s Evou Burešovou. Ale i ostatní herci byli perfektní. Škoda, že už seriál skončil.
Default User Image
Bob, 23.02.2022 22:37
Evička Burešová je hrozně krásná nádherná mladá kočka nechápu že ji ten otec jejího dítěte nechal samotnou a opustil ji být na jeho místě evicku bych miloval a hýčkal si ji nejkrásnější česká herečka miluju Evu buresovou