Žhavá novinka letošního léta je tady! Hraná reality show Praha – den & noc startuje
Zdroj: TV Nova

Žhavá novinka letošního léta je tady! Hraná reality show Praha – den & noc startuje

Vytvořeno dne 06.07.2022

 

Od pondělí bude žít Praha dnem i nocí, a to každý všední den! TV Nova si totiž pro své diváky připravila žhavou novinku letošního léta, novou hranou reality show Praha – den & noc.

Diváci budou mít možnostsledovat osudy mladých lidí, kteří spolu bydlí ve velkém bytě kousek od Václavského náměstí a kteří si přišli do Prahy splnit své sny.Majitelem bytu je o něco starší Joe, jenž má rád společnost, a tak se rozhodl nevyužité pokoje v bytě v Opletalově ulici pronajmout. Spolu s ním tu žijí atraktivní hasič a začínající fotograf Marek, sexy barmanka Leyla, „partyboy“ Olda, vždy spolehlivá Aňa a ambiciózní influencerka Sofi. O poslední volnou místnost má zájem atraktivní Míša, která přijela do Prahy prorazit coby divadelní herečka.

Ti všichni prožívají každodenní radosti i strasti, touží po lásce, perou se s životem a zároveň si ho užívají plnými doušky. Působí jako sehraná parta, ale často to u nich doma pořádně křísne. Rozbuškou nejrůznějších emocí bude právě Míšin příjezd, kvůli kterému se odhalí love story, která se týká právě Míši a Marka.

Postavy v show ztvárňují neherci, kteří dostanou před natáčením jen velmi hrubý, bodový scénář, jenž nastiňuje pouze základní dějové linky a situace. Dialogy a vzájemná interakce jsou už pouze na samotných aktérech. Do svých postav tak jejich představitelé musí vložit obrovský kus sebe sama. Show se odehrává na reálných místech v Praze.

„Praha – den & noc je svěží formát, který diváka chytne a nepustí. Je to jednoduše ten typ show, kde prostě chcete vědět, jak to dopadne. Kdo se s kým nakonec sejde, rozejde, jestli se v dalším díle fakt pohádají anebo jestli tu ostudu, co udělali v noci na party, někdo vážně viděl. Reálné prostředí ulic a autentické reakce hlavních představitelů stírají linku mezi skutečností a fikcí a strhly zatím každého, kdo měl příběh možnost zhlédnout,“ dodává producentka TV Nova Eva Krutáková.