Změny v Like House: Myslivcová se v slzách loučila. Nahradila ji stejně atraktivní kráska
Zdroj: herminapress

Změny v Like House: Myslivcová se v slzách loučila. Nahradila ji stejně atraktivní kráska

Vytvořeno dne 22.03.2022

 

Velké překvapení čekalo fanoušky show LIKE HOUSE 3. Vilu plánovaně opustila Dominika Myslivcová, její místo nahradila influencerka, kuchařka, DJka a milovnice bojových sportů Silvie Dellai. Dominika Myslivcová se tak bude moci naplno věnovat svým dalším projektům.

Dominika Myslivcová neskrývá své citové pohnutí a loučí se se slzami v očích. „Celá ta parta mně neskutečně přirostla k srdci. Byli to takoví moji mladší sourozenci. Budou mi hrozně chybět,“ přiznává upřímně. „Nejvíc ze všech asi Hanka, protože byla taková moje ségra. Byly jsme spolu na pokoji, jsme ze stejného města a máme podobný smysl humor. Hanka je neskutečně vtipný člověk, co řekne, to je perla. Taky se mi bude hodně stýskat po Lukášovi s Vojtou,“ uvádí Dominika jmenovitě, po kom jí bude smutno nejvíc. Je patrné, že jí k srdci přirostli víceméně všichni. „Doufám, že o víkendu ke mně přijdou všichni účastníci LIKE HOUSE na grilovačku a dáme si společné karaoke. Věřím, že naše přátelství neskončí mým odchodem z vily,“ doufá Dominika. Zároveň přiznává, že se asi bude cítit první dny doma dost osamoceně. Ve vile si zvykla na určitý režim a také na společnost ostatních účastníků i televizních kamer. Vítězství by prý ze všech nejvíce přála Hance. 

Z nově příchozí Silvie Dellai je cítit nadšení. „Když ke mně přišla tato nabídka, bez přemýšlení jsem řekla ANO. Moc se na pobyt ve vile těším. Jsem zvědavá, jaké to tam bude,“ říká. Zároveň má ale i určité obavy, jak ji ostatní influenceři přijmou. Je si vědoma toho, že naskakuje do rozjetého vlaku. „Trochu se bojím toho prvního momentu, až se tam objevím. Jsem zvědavá, jak se ostatní zatváří,“ dodává. Influenceři ve vile se mají na co těšit. Silvie je totiž známá svou vášní pro vaření. „Ráda bych zorganizovala challenge à la Prostřeno! a určitě budu ostatním ráda vařit. Miluju vaření!“ plánuje si Silvie. Vyostřených situací se prý příliš nebojí. „Jsem horká krev, ale umím se kontrolovat,“ říká o sobě.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 26.05.2022 07:46
silvie je vetsi devka ta miluje hlavne koureni ptaku a je v tom fakt dobra