Simona Babčáková jako žena, co se s ničím nemaže!
Zdroj: Se svolením FALCON

Simona Babčáková jako žena, co se s ničím nemaže!

Vytvořeno dne 04.02.2022

Ve filmové komedii V létě ti řeknu, jak se mám si Simona Babčáková zahrála postavu produkční v televizi. A jak sama přiznává, propůjčila jí vlastní životní razanci.

Video soubor

Zdroj: Falcon

„Hraji produkční, tedy televizní asistentku, která ve filmu nemá jméno, ale ani ho nepotřebuje. Je to taková hipsterka. Je mi to blízké, já jako Simona v realitě funguju podobně,“ říká o postavě z filmu Simona Babčáková a dodává: „Ona je to docela ostrá ženská a její humor je ironický, sarkastický.“

„Nejvíc se mi na ní líbí, že ona se s ničím nepáře. Prostě se s tím nemaže. Jede!“ směje se Simona Babčáková.

Komedie V létě ti řeknu, jak se mám vznikla v týmu tvůrců úspěšných snímků Všechno nebo nic a příliš osobní známost. Spolupráci si tu zopakovaly scenáristka Evita Twardzik, režisérka Marta Ferencová a producentka Olga Núñezová. Jak se Simoně Babčákové s nimi spolupracovalo?

„Je mi to blízké, se ženami se vždy dokážu velmi rychle dohodnout. U nás žen vnímám, že tvoříme jednu velkou síť, takže si velmi rychle dokážeme porozumět i beze slov. Jedna z nás na něco myslí a ta druhá to udělá,“ říká Simona Babčáková.

Komedie V létě ti řeknu, jak se mám, bude mít premiéru v českých kinech 17. 2. 2022, ale v předpremiérových uvedeních vstoupí do kin již během valentýnského týdne od 14.2.