Jakub Prachař o soužití se svou bejvalkou  Agátou: Je lepší být pták než paroháč
Zdroj: TV Prima

Jakub Prachař o soužití se svou bejvalkou Agátou: Je lepší být pták než paroháč

Vytvořeno dne 10.11.2021

Skupina hádajících z řad celebrit ve složení Petra Nesvačilová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jakub Prachař a tentokrát nově i Richard Genzer se zase snaží přijít na kloub tomu, jaké povolání vykonávají hosté, které do pořadu pozval moderátor Libor Bouček. Velké veselí se strhne především u hádání povolání sličné mladé slečny, která byla pozvána jako druhý host v pořadí.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Slečna se živí jako kostýmní výtvarnice se zálibou ve výrobě andělských křídel. Dva své exempláře přinesla i do studia. A protože se po celou dobu hádání s Jakubem Prachařem vzájemně dobírali, tak když přišlo na dotaz, kdo si má obří křídla zkusit, bez rozmýšlení řekla Kubovo jméno.

„Je lepší být pták než paroháč,“ neodpustil si hned v počátku šťavnatou poznámku Jakub. Ostatně s tím, jaké to je být paroháč, má zřejmě i on svou osobní zkušenost z doby, kdy ještě bývali manželé s Agátou Hanychovou. „Taky s tímhle neprojdeš do dveří, ale má to takovou větší grácii…“ dodává dále a všichni okolo se dusí smíchy. Konkrétně Libora Boučka však smích přejde, když zjistí, že jsou ve studiu jedna křídla připravena i pro něho.

„Kubo, my už jsme spolu zažili v televizi ledasco, ale tohle je unikum,“ smál se Libor Bouček. Jakub nicméně zůstává klidný a konstatuje: „Já jsem se posledními sedmi roky v zásadě prostyděl, takže mě tohle rozhodně nemůže zarazit.“ Pak se hovor stočí na kalíšek. „Z křídel kalíšek neuděláš,“ uzavírá téma Jakub a všichni se válí smíchy.

Jaký kalíšek přišel na přetřes a proč to patru vtipálků z Inkognita tolik pobavilo, se dozví diváci u televizních obrazovek.