Jana Plodková má strach z tetování. Co ji děsí?
Zdroj: herminapress

Jana Plodková má strach z tetování. Co ji děsí?

Vytvořeno dne 01.09.2020

 

Přírodní blondýna, herečka Jana Plodková, se při natáčení filmu „Gump - peskterý naučil lidi žít“ proměnila k nepoznání. Celá v černém, potetovaná, nasadila černou paruku a v okamžiku byla úplně jiná. Emo styl jak vyšitý!

„V soukromém životě nemám žádné tetování, protože se bojím jehel. A je to docela zvláštní pocit, mít něco na kůži, co neustále vidím. Je to nezvyk.  Ne, že bych tetování nechtěla, ale nepřežila a bych tu jehlu,“ přiznala Jana Plodková při natáčení ve Velvarech, proč nepodlehla tetovací módě a dodala: „Proměny mě ale baví a jak jsem celkový světlý typ, černá paruka ke mně docela jde. Ale realita je taková, že po každé proměně se ráda vracím ke své blonďaté barvě.“

Video soubor

Jana Plodková hraje ve filmu režiséra F.A. Brabce postavu Kristýny, kterou si Gump pojmenoval Sušenka, protože mu voní po sušenkách. Film je o pejskovi a přitom Jana má doma dva kocoury.

„Už mi nabízeli, jestli nechci domů jednoho ze psích herců. Mám psy ráda, ale mí kocouři nejsou na psy zvyklí, nedopadlo by to dobře,“ uvedla herečka a pak práskla: „Jo, kocouři s námi spí, i když jsme se ze začátku snažili, aby tomu tak nebylo. Ale když si přinesete domů malé, vystrašené koťátko, které potřebuje blízkost, není zbytí. A mezi kočkou a psem je velký rozdíl. Psům dáte hranice, ale kočky si dělají, co chtějí.“

Janu Plodkovou, Richarda Krajča, Patricii Pagáčovou, Karin Krajčo Babinskou, Bolka Polívku, Evu Holubovou a další skvělé herce uvidíte ve filmu, natočeného podle knihy Filipa Rožka  „Gump - peskterý naučil lidi žít“, v kinech od 3. prosince.