Šílenství fanoušků! Burešová a Lambora jako rockové hvězdy! Museli mít svoji ochranku
Zdroj: herminapress

Šílenství fanoušků! Burešová a Lambora jako rockové hvězdy! Museli mít svoji ochranku

Vytvořeno dne 31.08.2020

Dva měsíce jezdil žlutý Slunečný autobus po celém Česku a vozil s sebou herce ze seriálu Slunečná. Svou poslední, sedmnáctou zastávku měl v Litoměřicích, kde na návštěvníky čekaly hlavní hvězdy seriálu Eva Burešová a Marek Lambora. Těm se dostalo hodně vřelého přivítání.Žlutý autobus procestoval za dva měsíce celou Českou republiku. A s ním i zpěvák Vojta D, který fanoušky se svojí kapelou na každé zastávce rozproudil parádním koncertem. Po něm pak přišel hlavní hřeb v podání hvězd ze Slunečné. Na jednotlivých zastávkách tak fanoušci seriálu mohli ulovit fotky a podpisy svých idolů – Evy Decastelo, Lukáše Langmajera, Báry Jánové, Romana Tomeše, Lucie Benešové, Lucie Polišenské, Evy Burešové a Marka Lambory.

Šílenství fanoušků, když se Burešová a Lambora objevili na jevišti, bylo až neuvěřitelné.

Poslední dva zmiňovaní kvůli pracovním povinnostem dorazili až na poslední zastávku a byli takové pomyslné třešničky na dortu. Šílenství fanoušků, když se tihle dva objevili na jevišti, bylo až neuvěřitelné. Oba přiznávají, že byli dost zaskočeni. „Po tomhle zážitku mě vlastně mrzí, že to byla první, a poslední zastávka, protože energie těch lidí je neskutečná a je hrozně hezký vidět, že se jim náš seriál líbí,“ přiznala po skončení autogramiády Eva Burešová. „Je škoda, že my si nevybíráme termíny, ale termíny si vybírají nás. Tohle je něco neuvěřitelného, na co budeme ještě dlouho vzpomínat, protože tohle jsem opravdu nikdy nezažil,“ nestačil se divit Marek Lambora nadšenému davu.

Po boku jim byli nejen bodyguardi, ale i další hvězdy seriálu – Eva Decastelo a Lukáš Langmajer. Fronta na podpisy této čtveřice byla nekonečná a samotná autogramiáda trvala dlouhých pět hodin. Žádný fanoušek se nechtěl vzdát a setrval až do konce. „Překvapuje mě to, že mě má tolik lidí rádo, a i ty lidi vedle mne. …ale nemůžu si vzpomenout, jak se jmenují,“ vtipkoval Lukáš Langmajer a rozdal na tisícovku podpisů, stejně jako všichni ostatní.